Latvijas kauss pneimobiatlonā

Latvijas kauss pneimobiatlonā

18.augustā Talsu jaunie biatlonisti devās uz Aizkraukli, lai piedalītos biatlonā ar pneimatisko šauteni. Dalībniekiem bija jāskrien 1350 metru gara distance un jāšauj ar pneimatisko šauteni no guļus stāvokļa pa mērķiem, kas atrodas 10m attālumā. Šajās sacensībās drīkstēja piedalīties  zēni un meitenes, kas dzimuši 2004.gadā un jaunāki.

Visveiksmīgāk nostartēt izdevās Kristiānam Kārlsbergam, kurš izcīnīja 3.vietu. Pārējie mūsu dalībnieki sarindojās sekojoši – Adrians Šņoriņš 9.vietā, Aleksis Samcēvičs 10.vietā, Olivers Bresme 11.vietā, Rainers Balodis 12.vietā, Rinalds Alksnis 13.vietā, Valters Bresme 14.vietā.

Meiteņu konkurencē Karīna Bernāne izcīnīja 5.vietu un Ance Volanska 6.vietu.

Treneri Reinis Korsūnovs, Andris Šņoriņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts