Latvijas Kauss jauniešiem 2022 badmintonā

Latvijas Kauss jauniešiem 2022 badmintonā

  1. un 2. oktobrī Rīgā, Olimpiskajā centrā norisinājās “Latvijas Kauss Jauniešiem” badmintonā. Kopā Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja 17 audzēkņi.

1. oktobrī visi dalībnieki spēlēja vienspēles, bet 2.oktobrī dalībnieki savus spēkus mēroja, spēlējot dubultspēles un jauktās dubultspēles.

Vīriešu vienspēļu Dimantu līgā Patriks Kandis ieguva 4.vietu un Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 10.vietu.

Sieviešu vienspēlēs Dimantu līgā Evelīna Freija ieguva 10.vietu un Melissa Romaņuka ieguva 11.vietu.

Vīriešu vienspēļu Zelta līgā Ričards Klāvs Miezītis ieguva 5.vietu, Reinis Beinarovičs ieguva 10.vietu un Armands Znotiņš ieguva 13.vietu.

Sieviešu vienspēļu Zelta līgā Aurora Laizāne ieguva 3.vietu, Andželika Zeiferte ieguva 5.vietu, Justīne Sapiega ieguva 6.vietu.

Vīriešu vienspēļu Bronzas līgā Fēlikss Kandis ieguva 7.vietu, Valters Brālis ieguva 9.vietu un Toms Moiseičuks ieguva 14.vietu.

Sieviešu vienspēļu Brozas līgā piedlījās 38 dalībnieces un Dārta Zandberga ieguva 15.vietu un Lība Zandberga ieguva 17.vietu .

 

 

2.oktobrī notika dubultspēles un jauktās dubultspēles.

Vīriešu dubultspēļu Dimantu līgā Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Patriku Kandi, ieguva 5.vietu.

Sieviešu dubultspēļu Dimantu ligā Melissa Romaņuka, spēlējot kopā ar Evelīnu Freiju, ieguva 6.vietu.

Vīriešu dubultspēļu Zelta līgā Reinis Beinarovičs, spēlējot kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti, izcīnīja 2.vietu.  Alekss Deniss Dimiņš spēlēja kopā ar Fēliksu Kandi un ieguva 5.vietu.

Sieviešu dubultspēļu Bronzas līgā Andželika Zeiferte, spēlējot kopā ar Dārtu Zandbergu, ieguva 4.vietu un Lība Zandberga, spēlējot kopā ar I.Vaļģi (Valka ), ieguva 5.vietu.

Jaukto dubultspēļu Zelta līgā Aleksis Emiljans Kviesis spēlēja kopā ar Melissu Romaņuku un ieguva 1.vietu. Evelīna Freija spēlēja kopā ar liepājnieku A.Tiļļu un ieguva 4.vietu. Andželika Zeiferte, spēlējot kopā ar Ričardu  Klāvu Miezīti, ieguva 10.vietu. Reinis Beinarovičs spēlēja kopā ar Dārtu Zandbergu un ieguva 11.vietu. Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar Lību Zandbergu, ieguva 12.vietu.

 

Paldies audzēkņiem par spraigām cīņām divu dienu garumā.

Treneri Sigeta Naudiņa un Edgars Kviesis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts