Latvijas kauss biatlonā

Latvijas kauss biatlonā

Pēdējās šīs ziemas sacensības biatlonā tika aizvadītas Madonas Smeceres  sila biatlona bāzē. Daļu no mūsu jaunajiem biatlonistiem bija piemeklējis kāds slimības vīruss, tāpēc daži nebija savā labākajā sportiskajā formā, kas atspoguļojās arī uzrādītajos rezultātos. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē. C grupā 3 km distancē 8.vietā  Ulvis Krišmanis un 13.vietā Artūrs Zaļupe, savukārt meiteņu konkurencē 9.vietā Viktorija Spruģevica. D grupas dalībniekiem bija stafešu sprinta slēpojumi (3x500mx2), zēnu konkurencē mūsu komandai  divi ļoti neveiksmīgi kritieni liedza iespēju pacīnīties par godalgoto trijnieku un bija jāsamierinās ar 4.vietu, komandā startēja Kristiāns Kārlsbergs, Adrians Šņoriņš un Rainers Balodis. Meiteņu konkurencē Karīna Bernāne un Ance Volanska arī 4.vietā.

Otrā dienā dalībnieki sacentās masu startos.  Vīru konkurencē 12,5km distancē 5.vietu izcīnīja Reinis Korsūnovs. C grupā 4 km distancē spraigā cīņā 4.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis, Artūrs Zaļupe 11.vietā, meiteņu konkurencē Viktorija Spruģevica 12.vietā. D grupas dalībnieki sacentās 2km distanču slēpošanā, labākais no mūsējiem Kristiāns Kārlsbergs 5.vietā, Adrians Šņoriņš 13.vietā, Rainers Balodis 17.vietā, Rinalds Alksnis 19.vietā, Rainers Krišmanis 20.vietā. D grupas meitenes slēpoja 1km distanci  un 2.vietu izcīnīja Karīna Bernāne, Ance Volanska 12.vietā.

 

Treneri Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis, Kaspars Sakniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts