Latvijas kauss biatlonā I kārta

Latvijas kauss biatlonā I kārta

IMG_1134

Madonas  biatlona slēpošanas kompleksā 3. un 4.janvārī notika biatlona sacensības sprinta distancē un distancē ar masu startu. Sacensībās piedalījās gan Latvijas, gan Lietuvas, jaunie un arī pieredzes bagātie biatlonisti. Kupls pulks Talsu biatlonistu arī sekmīgi cīnījās par katru distances metru.

Sprinta distancē Vīru konkurencē 10km distancē vissekmīgāk startēja Gints Lūsis, izcīnot 5.vietu un apsteidzot vairākus Latvijas biatlona izlases vīrus, Juris Damškalns izcīnīja 9.vietu, Nauris Birkentāls 10.vietu, Reinis Korsunovs 12.vietu un Irbe Ivo 13.vietu. Veterānu grupā  dalībnieki sacentās 6km distancē un starp jaunākajiem veterāniem 1.vietu izcīnīja Gatis Neimanis, starp vecākajiem veterāniem 2.vietu izcīnīja Jānis Neimanis. Junioru grupā Talsiem dubulta uzvara, 7,5km distancē  Jānis Šņoriņš 1.vietā un Andrejs Zikovs 2.vietā, Andris Robalds 4.vietā. C grupā jauniešiem spēki bija jāmēro 4km distancē, ļoti labi šaujot, 1.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls, savukārt neveiksmīgi šaujot ar 15.vietu nācās samierināties Akselam Bresmem.

Otrajā dienā  masu startā vīri sacentās 12km distancē. Nauris Birkentāls demonstrēja izcilu šaušanu no stāvus pozīcijas un  izcīnīja 5.vietu, Irbe Ivo 6.vietu. Veterāni slēpoja 10km garu distanci, starp jaunākajiem veterāniem 1.vietā Gatis Neimanis un starp pieredzējušakajiem veterāniem 2.vietā Jānis Neimanis. Junioru grupā atkal mums dubultuzvara, tikai šoreiz uzvaru svinēja Andrejs Zikovs un 2.vietā Jānis Šņoriņš, Andris Robalds ierindojās 4.vietā. C grupā 4km distancē, apliecinot vēlreiz labu precizitāti šaušanā un gana ātru soli distancē 1.vietā Renārs Birkentāls, Aksels Bresme 9.vietā.

Mūsu Juniori Andrejs Zikovs, Jānis Šņoriņš un Andris Robalds ir izcīnījuši tiesības pārstāvēt Latvijas junioru izlasi Eiropas un Pasaules čempionātā junioriem.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts