Latvijas kauss biatlonā 2.kārta

Latvijas kauss biatlonā 2.kārta

Talsu pusē atkusnis ir ņēmis virsroku pār ziemu, bet biatlonistu sacensību sezona rit pilnā sparā un tuvojas kulminācijai. Talsu jaunie biatlonisti no 8.līdz 10.februārim devās uz Madonu, kur ar ziemu un sniegu joprojām viss ir vislabākajā kārtībā. Mūsu biatlonistiem no Madonas izdevās atvest mājās 5 kausus.

A grupā jauniešiem savu gatavību pārstāvēt Latvijas jauniešu izlasi Eiropas jaunatnes olimpiādē Sarajevā vēlreiz apliecināja Renārs Birkentāls, viņš pārliecinoši uzvarēja 7,5km sprintā jauniešu konkurencē un bija otrs labākais arī starp junioriem. B grupā jauniešiem 6km sprintā 7.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis, Artūrs Zaļupe – 11.vietā. B grupā jaunietēm 5km distancē Viktorija Spruģevica 6.vietā. C grupā jauniešiem 3km sprintā Talsiem dubultuzvara – 1.vietā Aleksis Samcēvičs, 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 8.vietā Kristers Kalašņikovs, 14.vietā Erasts Bobrovs, 17.vietā Rinalds Alksnis. C grupas meiteņu konkurencē teicama šaušana padevās Karīnai Bernānei sašaujot 9 no 10 mērķiem un finišā Karīna 4.vietā. D grupas zēni slēpoja 2km distanci bez šaušanas un 2.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 7.vietā Olivers Bresme, 12.vietā Ernests Solovjovs.

  1. februārī dalībnieki sacentās biatlona klasikā, par nesašautu mērķi saņemot soda sekundes. Trim mūsu biatlonistiem bija “jānopūšas” un jāsamierinās ar vietu tūlīt aiz goda pjedestāla, un varējām teikt ierasto teicienu – “kā būtu, ja būtu” viens precīzs šāviens vairāk. B grupā jauniešiem 10 km distancē augstajā 4.vietā Artūrs Zaļupe, Ulvis Krišmanis 9.vietā, Gatis Reinbergs 10.vietā. B grupā jaunietēm 7,5 km distancē Viktorija Spruģevica 4.vietā. C grupā jauniešiem 5km distancē “uguņoja” mūsu Kristiāns Kārlsbergs, kurš bija ātrākais distancē un precīzākais šautuvē, rezultātā izcīnot pārliecinošu 1.vietu, Kristers Kalašņikovs 4.vietā, Aleksis Samcēvičš 8.vietā, Erasts Bobrovs 10.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 13.vietā, Rinalds Alksnis 16.vietā, Olivers Bresme 18.vietā. C grupas meiteņu konkurencē 5km distancē 6.vietā Karīna Bernāne. D grupas zēniem 2km slēpojumā Olivers Bresme izcīnīja 7.vietu.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts