Latvijas kauss biatlonā 1.kārta.

Latvijas kauss biatlonā 1.kārta.

Ziema beidzot sevi ir pieteikusi ar lielu salu, un tas dod iespēju arī biatlonistiem sevi apliecināt sacensībās. Madonas Smeceres sila bāzē 2.un 3.janvārī norisinājās biatlona sacensības Latvijas kauss. Kā pēdējos gados tas jau ir pierasts, arī šoreiz konkurenci Latvijas biatlonistiem sagādāja Lietuvas labākie biatlonisti, tas sacensības padarīja vēl jo spraigākas.
Pirmajā dienā dalībnieki sacentās sprinta distancē. Vīriešu grupā 10km distancē 3.vietu izcīnīja Reinis Korsūnovs, savukārt 4.vietā Nauris Birkentāls. Junioru konkurencē 10km distancē, dažas sekundes līdz uzvarai pietrūka Andrejam Zikovam – viņš 2.vietā, Jānis Šņoriņš -6.vietā. A grupā 7,5 km distancē 6.vietu izcīnīja Kārlis Fogelis. B grupā 7,5 km distancē 9.vieta Akselam Bresmem. C grupā 3 km distancē 3.vieta Renāram Birkentālam un 11.vieta Ulvim Krišmanim. C grupas meiteņu konkurencē 7.Vieta Viktorijai Spruģevicai. Veterānu grupās dalībnieki slēpoja 6km distanci, M40 grupā 3.vieta Gatim Neimanim, M50 grupā Jānim Neimanim 1.vieta.
Otrā dienā dalībnieki sacentās Masu startā. Vīru konkurencē 12km distancē šoreiz 3.vieta Naurim Birkentālam, 5.vieta Reinim Korsūnovam. Junioru grupā 12 km distancē 3.vieta Andrejam Zikovam 5.vieta Jānim Šņoriņam. A grupā 10km distancē 9.vietā Kārlis Fogelis. B grupā 10km distancē 9.vietā Aksels Bresme. C grupā 3km distancē 3.vietā Renārs Birkentāls, 16.vietā Ulvis Krišmanis. C grupā meitenēm Viktorija Spruģevica izcīnīja 5.vietu. Veterānu grupās M40 Gatis Neimanis 2.vietā, M50 Jānis Neimanis 1.vietā.
Treneri Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis, Kaspars Sakniņš.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC_4653

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts