“Latvijas kausa” izcīņa volejbolā jaunietēm U-13 vecuma grupā

“Latvijas kausa” izcīņa volejbolā jaunietēm U-13 vecuma grupā

  1. un 25. novembrī Rīgā notika “Latvijas kauss” volejbolā jaunietēm U-13 vecuma grupā. 18 komandu konkurencē Talsu novada Sporta skolas meiteņu komanda izcīnīja 8. vietu. Apakšgrupas spēlēs, uzvarot vienu no Rīgas Volejbola skolas komandām un  cīnoties  neizšķirti ar Gulbenes novada sporta skolas komandu, nodrošināja  vietu astoņniekā. Spēlē par iekļūšanu finālā Talsu volejbolistes piekāpās Zvejniekciema komandai, kuras finālā izcīnīja 3. vietu.

Komandā spēlēja: Santa Lubgane, Patrīcija Leina Andrejeva, Rozālija  Marta Eglīte, Kate Sūniņa, Alise Andersone, Kerija   Vilsone,  Laura  Rozenfelde, Keita Tipāne, Elēna Reneslāce,  Megija Anna Stumbre, Anete Zoniņa.

Talsu novada Sporta skolas volejbola treneris Aivars Pekmans

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts