Latvijas kausa izcīņa biatlonā

Latvijas kausa izcīņa biatlonā

21.un 22.janvārī Priekuļu olimpiskajā centrā biatlonisti dažādās vecuma grupās  cīnījās biatlona sprinta distancē un distancē ar kopēju startu. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē. Vīru konkurencē 10km distancē nospiedošā pārsvarā bija ieradušies Talsu sportisti, un vislabāk veicās Naurim Birkentālam – viņš 2.vietā, Jānis Šņoriņš 3.vietā, Andrejs  Zikovs 4.vietā un Reinis Korsūnovs 5.vietā. B grupas jauniešiem bija jāsacenšas 7,2km garā distancē un mūsu abi puiši izcīnīja godalgotās vietas – Aksels Bresme 2.vieta, Renārs Birkentāls 3.vieta. C grupas dalībnieki, kuri vēl šauj abās šautuvēs no guļus pozīcijas, spēkus mēroja 3,6km distancē. Ulvis Krišmanis izcīnīja 7.vietu, Gatis Reinbergs 8.vietu, Artūrs Zaļupe 14.vietu. C grupas meiteņu konkurencē 8.vietā Viktorija Spruģevica.  D grupas dalībnieki sacentās distanču slēpošanā – bez šaušanas. 1,6 km distancē 2.vietu izcīnīja Kristiāns  Kārlsbergs, 4.vietā Rainers  Balodis, 14.vietā Olivers Bresme, 15.vietā Valters Bresme, 16.vietā Rinalds Alksnis. D grupas meiteņu konkurencē 4.vietā Karīna Bernāne, 9.vietā Ance Volanska. Veterānu konkurencē M40 grupā 1.vietā Gatis Neimanis, 2.vietā Arkādijs Reimanis, M50 grupā Jānis Neimanis 2.vietā, Lūsis Aigars 3.vietā, Dzintars Lūsis 3.vietā.

Otrā dienā dalībnieki sacentās masu startā. Vīri veica 12km garu distanci un 2.vietu izcīnīja Andrejs Zikovs, 3.vietā Reinis Korsūnovs.  B grupā jauniešiem 3.vietā Aksels Bresme, 6.vietā Renārs Birkentāls. C grupā jauniešiem 3,6km distancē ar teicamu sniegumu 1.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis, Gatis Reinbergs 9.vietā un Artūrs Zaļupe 14.vietā. C grupas meiteņu konkurencē 12.vietā Viktorija Spruģevica. D grupā 1,6km distancē 3.vietā Kristiāns  Kārlsbergs,  5.vietā Rainers Balodis, 9.vietā Olivers  Bresme, 12.vietā Valters Bresme, 13.vietā Rinalds Alksnis. D grupas meiteņu konkurencē 3.vietā Karīna Bernāne un 8.vietā Ance Volanska. Veterānu konkurencē M40 grupā 2.vietā Gatis Neimanis, 3.vietā Arkādijs Reimanis, M50 grupā 1.vietā Jānis Neimanis 3.vietā Aigars Lūsis, 4.vietā Dzintars Lūsis.

 

Treneri Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis, Kaspars Sakniņš.

IMG_0536 - kopijaIMG_0524 IMG_0526 IMG_0558 IMG_0543 - kopija IMG_0556 IMG_0566 - kopija IMG_0571 - kopija IMG_0573 - kopija IMG_0576 - kopija

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts