Latvijas kausa izcīņa biatlonā VFS Talsos

Latvijas kausa izcīņa biatlonā VFS Talsos

Talsu pilsētas svētku laikā – 29. jūnijā, piektdienā pie mums notika biatlonistu sacensības vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumos. Bija ieradušies biatlonisti no Cēsīm, Daugavpils, Alūksnes, Madonas, Aizkraukles un protams arī mūsu pašu Talsu sporta skolas audzēkņi. Jaunākajai D grupai bija jāsacenšas trīs vingrinājumos – 1000m skrējienā, tāllēkšanā no vietas un roku saliekšanā un iztaisnošanā balstā guļus (“pumpēšanās”). Izcīnītās vietas tika sasummētas kopā un tādā veidā tika noteikti kopvērtējuma uzvarētāji. D grupas meiteņu konkurencē 1.vietu kopvērtējumā pārliecinoši izcīnīja mūsu sporta skolas audzēkne Ance Volanska, visveiksmīgākais vingrinājums – “pumpēšanās”, kur Ance arī 1.vietā. D grupas zēnu konkurencē 2.vietu kopvērtējumā izcīnīja Valters Bresme, arī viņam visveiksmīgākais vingrinājums -2.vieta “pumpēšanās”, Adrians Šņoriņš 6.vietā kopvērtējumā, tāllēkšanā no vietas viņam 1.vieta, Rainers Krišmanis izcīnīja 8.vietu kopvērtējumā un 3.vietu vingrinājumā “pumpēšanās”, Rihards Ričijjs Lozbers – Janukovičs izcīnīja 9.vietu, Olivers Bresme 10.vietā, Ernests Solovjovs 13.vietā un Alekss Kalašņikovs 14.vietā.

Pārējām vecuma grupām bija jāsacenšas skrējienā, šaušanā uz punktiem un divos vingrinājumos uz rollerslēpēm: pirmā vingrinājumā 500m distancē stumšanās ar nūjām (netiek izmantoti soļi ar kājām), un savukārt otrā vingrinājumā jāveic 500m distanci bez nūjām, tātad  slidsolī uz rolleriem  neizmantojot nūjas. C grupā meitenēm 4.vieta kopvērtējumā Karīnai Bernānei, vislabāk viņai padevās 1000m skrējiens stadionā un rollerošana bez nūjām – abos šajos vingrinājumos viņai 2.vieta, zēnu konkurencē uz pjedestāla divi talsinieki – 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, viņam 2.vieta šaušanā un rolerošanā bez nūjām, 3.vietā Kristers Kalašņikovs, kurš bija visātrākais 1000m skrējienā, 8.vietā Aleksis Samcēvičs, viņš bija visprecīzākais šaušanā, 10.vietu izcīnīja Rinalds Alksnis, 12.vietā Rainers Balodis, 14.vietā Erasts Bobrovs. B grupā meitenēm 8.vietā kopvērtējumā Viktorija Spruģevica. B grupas zēnu konkurencē nieka viens punkts līdz pjedestālam pietrūka Ulvim Krišmanim, viņš 4.vietā, vislabāk viņam padevās šaušana, kur izcīnīta 3.vieta, Gatis Reinbergs izcīnīja 6.vietu kopvērtējumā, savukārt bija pārliecinoši ātrākais 1500m skrējienā, Artūrs Zaļupe ierindojās 8.vietā. A grupā jauniešiem Renārs Birkentāls izcīnīja 5.vietu.  Renāram vislabāk padevās šaušana, kur izcīnīta 1.vieta, savukārt neveiksme rolleru stumšanās vingrinājumā (salauzta nūja) neļāva pacīnīties par augstu vietu kopvērtējumā. Vīru konkurencē 3.vietu izcīnīja mūsu bijušais Sporta skolas audzēknis Jānis Šņoriņš.

 

Treneri: Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Kārlis Vanags, Kaspars Sakniņš.

DSC_0377 DSC_0374 DSC_0405 DSC_0295 DSC_0197 DSC_0190

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts