Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta vecākajā grupā 2. vietu ieguva FC Talsi/Talsu NSS

Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta vecākajā grupā 2. vietu ieguva FC Talsi/Talsu NSS

FC Talsi/Talsu NSS komanda izcīnīja 2.vietu sešu komandu konkurencē Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionātā – U18 vecuma grupā.

Šajā vecuma grupā sešas komandas aizvadīja vienu apļa turnīru trīs sabraukumos, kas notika decembrī, janvārī un 4.februārī Talsos, Salaspilī un Madonā.

Līdz pat pēdējai dienai nebija zināms vietu sadalījums, jo punkti bija ļoti blīvi. Cīņā par iekļūšanu finālā, Talsu futbolisti spēlēja pret Iecavas komandu, kas prasīja no spēlētājiem lielu spēka un izturības patēriņu. Finālā, godīgā cīņā, tika zaudēts Alberta komandai, atklājot vairākas iespējas uzvarēt, kas diemžēl netika realizētas.

Kopumā treneri ir apmierināti ar komandas sniegumu un pozitīvu ieguldījumu treniņos. “Paldies varu pateikt komandai par personisko balvu kā labākajam trenerim, bet tas ir kopējs atalgojums mums visiem treneriem un spēlētājiem, jo galvenais jau ir komandas gars un motivācija,” stāsta treneris Aivars Eņģelis.

Aivars izsaka pateicību visiem atbalstītājiem – FC Talsu klubam, Talsu novada Sporta skolai, pašvaldībai, vecākiem un faniem, kas sekoja līdz turnīram!

Šis sasniegums ir skaidrs pierādījums tam, ka ar cīņassparu, komandas darbu un nepārtrauktu atbalstu var sasniegt izcilus rezultātus.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts