Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles Talsu sporta namā

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles Talsu sporta namā

Svētdien, 3. martā, Talsu sporta namā norisinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles U14, U15, U16 un U19 grupām.

Talsu NSS/Roja komandas spēlēja pret Jelgavas BJSS.

Talsu NSS/Roja U14 basketbolisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār pretinieku ar rezultātu 93:49.

“Puiši nospēlēja labi. Sākām agresīvi un cieši segt jau no spēles sākuma, tādējādi piespiedām viņus kļūdīties. Bija iespēja skriet ātrajos uzbrukumos, kas arī deva rezultātu,” komentē treneris Dinass Talents.

Spēlē pret Jelgavu, Talsu NSS/Roja 1. komanda zaudēja ar rezultātu 48:88.

“Šoreiz bijām mazāk slimošanas un traumu dēļ. Tāpēc bija ierobežots spēlētāju rotāciju skaits un puiši piekusa. Prieks par pirmo ceturtdaļu, kuru pat uzvarējām. Jelgavas komandai bija liels auguma pārsvars, kas arī apgrūtināja spēli gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Kopumā prieks par puišu cīņassparu un nepadošanos, bet vēl noteikti ir kur augt,” stāsta treneris.

Talsu NSS/Roja 2. komanda zaudēja pretiniekiem ar rezultātu 36:116.

“Jelgavai bija liels auguma pārsvars visās pozīcijas, kas ļoti apgrūtināja spēli aizsardzībā. Daudz kļūdu un paviršību uzbrukumā, kas ļāva viņiem gūt daudz vieglu punktu ātrajos uzbrukumos. Bija pozitīvas epizodes, kad labi spēlējām uzbrukumā un basketbolisti nodemonstrēja labu sniegumu. Kopumā prieks par puišiem, ka vērojams progress,” uzsver Dinass.

Talsu NSS/Roja U16 komandai izdevās izcīnīt uzvaru ar rezutātu 79:72. Raivo Lagzdiņš – 31 punkts, 7 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles; Edvards Grencis – 24 punkti, 7 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles; Rihards Grencis – 18 punkti, 13 atlēkušās bumbas, 7 bloķēti metieni. Spēli izdevās uzvarēt, pateicoties zonas aizsardzībai un presingam.

Talsu NSS/Roja U19 basketbolistiem zaudējums ar rezultātu 98:104. Verners Ross – 24 punkti, 18 atlēkušās bumbas; Kristaps Loboda – 22 punkti; Renārs Zūbergs – 17 punkti; Tailers Tīģers – 16 punkti.

“Jelgavas komanda iemeta 20 trīs punktu metienus ar vairāk kā 50% precizitāti, kas arī liedza gūt panākumu šajā spēlē,” komentē treneris Mārtiņš Ziediņš.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts