Latvijas Futbola federācijas delegācija viesojās Laidzē

Latvijas Futbola federācijas delegācija viesojās Laidzē

  1. jūlijā Laidzes stadionā norisinājās sieviešu futbola attīstības brauciens ar kampaņas nosaukumu: „Es spēlēju futbolu, nāc arī tu”. Laidzē viesojās LFF sieviešu futbola attīstības speciālists Jevgēnijs Gedertsons un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases kapteine Anastasija Ročāne. Brauciena mērķis bija popularizēt sieviešu futbolu Latvijā un Talsu novadā, kā arī novadīt paraugtreniņu jaunajām FK Laidze un Talsu novada Sporta skolas futbolistēm. Treniņā piedalījās 2003.-2006.g.dz. 14 jaunās futbolistes. Treniņš ilga vienu stundu, un pēc treniņa meitenēm bija iespēja uzzināt vairāk par sieviešu futbolu Latvijā, apskatīt Latvijas sieviešu futbola līgas uzvarētāju kausu un iegūt autogrāfu no Anastasijas Ročānes.

Pēc treniņa LFF sieviešu futbola attīstības speciālists Jevgēnijs Gedertsons izteicās: “Prieks, ka meitenes interesējas par futbolu un uzdeva ļoti interesantus jautājumus. Viņas acīmredzami vēlas izaugt par labām futbolistēm, kuras nākotnē pārstāvēs Latvijas izlasi. Ceram, ka šī brauciena rezultātā futbolā iesaistīto meiteņu skaits Talsos tikai augs.”

FK Laidze un Talsu novada sporta skolas jaunās futbolistes šogad spēlē Latvijas meiteņu futbola čempionātā 2004. un 2006.g.dz. vecuma grupās. Vecākās meitenes un sievietes spēlē Latvijas sieviešu futbola 1. līgā. Ar jaunajām meitenēm aktīvi strādā Talsu novada sporta skolas futbola treneri Aivars Eņģelis un Jānis Motivāns. Aicinām meitenes nodarboties ar šo sporta veidu!

 

futbola treneris Jānis Motivāns

2016_07_08_LFF_SFattistibasBrauc_Laidze_03 2016_07_08_LFF_SFattistibasBrauc_Laidze_12 2016_07_08_LFF_SFattistibasBrauc_Laidze_31

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts