Latvijas čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās telpās

Latvijas čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās telpās

28. un 29.janvārī Valmierā Jāņa Dāliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās, kur piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi. Izcils rezultāts Patrīcijai Jansonei, kura ar savu personīgo rekordu izpildīja arī Eiropas čempionāta U20 normatīvu augstlēkšanā ar rezultātu 1,81 m. Patrīcija pieccīņā pieaugušie/U20 grupā ar 3320 punktiem izcīnīja 3.vietu, Elīza Andra Krūmiņa ar 2766 punktiem 6.vietu. Pieccīņā U-16 grupā startēja arī Anhela Lūse, kura veselības problēmu dēļ nestartēja visās disciplīnās, tāpēc iegūti tikai 264 punkti.

Linda Bresme

direktora vietniece izglītības jomā

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts