Latvijas čempionāts vasaras biatlonā

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā

Capture

Talsu biatlonisti 9.-10.augustā piedalījās Latvijas čempionātā biatlonā, kas norisinājās Cēsīs. Latvijas biatlonistiem konkurenci sastādīja arī Krievijas, Lietuvas un Igaunijas biatlonisti. Mūsu Talsu biatlonistiem izdevās sapelnīt pilnu medaļu komplektu.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās nestandarta disciplīnā uz rolleriem, katrā šautuvē, lai sašautu piecus mērķus drīkstēja izmantot 3 papildus patronas līdzīgi kā biatlona stafetē. Vīru konkurencē Talsus pārstāvēja Arvis Robalds, izcīnot 7.vietu. Junioru grupā Jānis Šņoriņš izcīnīja 2.vietu, Andrejs Zikovs 3.vietu un Andris Robalds 5.vietu. C grupā Aksels Bresme izcīnīja 6.vietu.

Otrā dienā dalībnieki sacentās masu startā skrienot un šaujot. Arvis Robalds vīru grupā 6km distancē izcīnīja 6.vietu. Junioru grupā 6 km distancē pie pārliecinošas 1. vietas tika Andrejs Zikovs, pārējiem junioriem ļoti neprecīza šaušana, bet, pateicoties ātram solim distancē, Andris Robalds spēja izcīnīt 3.vietu, un Jānis Šņoriņš ierindojās 4.vietā. C grupas dalībnieki sacentās 3 km distancē, Aksels Bresme izcīnīja 6.vietu. Veterānu grupā Talsus pārstāvēja Gatis Neimanis, izcīnot 3.vietu.

 

Treneri  Jānis Neimanis, Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts