Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 3.kārta Madonā

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 3.kārta Madonā

Madonas Smeceres sila sporta bāzē bija ieradušies Latvijas un arī Lietuvas biatlonisti, lai samērotu savus spēkus masu startā uz rolleriem un biatlona klasikā, skrienot. Jāsaka, ka šoreiz sacensības pagodināja arī kārtīgs brāzmains vējš, no kājām gāzdams starta un finiša statīvus, bet biatlonisti bija gatavi cīņai gan ar vēju, gan sāncenšiem un paši ar sevi, lai parādītu savu labāko sniegumu.

Rolleru masu starta distancē A grupas jauniešu konkurencē 8km masu startā 4.vietā Erasts Bobrovs, 5.vietā Kristers Kalašņikovs. A grupas jaunietēm 5.vietā Viktorija Spruģevica. B grupā 7km distancē kārtējo uzvaru izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, Olivers Bresme 10.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 12.vietā, Valters Bresme 13.vietā. B grupas jaunietēm 2.vietu svinēt varēja Karīna Bernāne. C grupā 4km distancē zēniem 5.vietā Ernests Solovjovs, savukārt meitenēm 8.vietā Ance Volanska. D grupā zēniem 1.vietu rollerslēpošanā izcīnīja Rihards Lozbers, Alekss Kalašņikovs 29.vietā.

Otrā dienā dalībnieki sacentās individuālā distancē skrienot, pa nesašautu mērķi saņemot 30 sekundes soda laiku. A grupā 6km distancē Kristeram Kalašņikovam 4.vieta, Erastam Bobrovam 7.vieta. A grupas jaunietēm 5.vietā ierindojās Viktorija Spruģevica. B grupā jauniešiem 5 km distancē stabili 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 6.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 11.vietā Olivers Bresme, 13.vietā Valters Bresme. B grupas jaunietēm 4km distancē Karīnai Bernānei 3.vieta. C grupā 3,2 km distancē jauniešiem 6.vietā Ernests Solovjovs, jaunietēm tik pat garā distancē 11.vietā Maija Rodionova, 13.vietā Ance Volanska. Jaunākajā D grupā, kur dalībnieki skrēja bez šaušanas pārliecinoši 1.vietā Rihards Lozbers, 15.vietā Martins Lūsis, 22.vietā Marats Ņikonovs, 23.vietā Alekss Kalašņikovs.

 

Sākam gaidīt ziemu!!!

Treneri

Foto no

https://failiem.lv/u/uqbp5ze5q#/view/ct5w36wgq

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts