Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2022 1.kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2022 1.kārta

Jūlija izskaņā Cēsīs bija pulcējusies Latvijas biatlona saime un daži ciemiņi no Lietuvas, lai pārbaudītu savas spējas sacensību apstākļos vasaras biatlonā. Prieks, ka vairāki Talsu biatlonisti tika pie čempiona titula un bija starp godalgotajiem!

Pirmajā dienā dalībnieki distancē devās uz rollerslēpēm un par katru nesašautu mērķi saņēma soda laiku. Un šajā distancē trīs čempiona tituli mūsu “kontā” – M17 grupā 10km distancē 1.vietā Olivers Bresme, M19 grupā 12,5km distancē 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, Junioriem  15km distancē 1.vietā Renārs Birkentāls. M19 grupā 2.vietā Kristers Kalašņikovs, 4.vietā Erasts Bobrovs, 5.vietā Alekis Samcēvičs. W22 grupā 12,5km distancē Viktorija Spruģevica 3.vietā. M17 grupā 4.vietā Valters Bresme, 5.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 6.vietā Rainers Krišmanis. W19 grupā 10km distancē 5.vietā Karīna Bernāne, W17 grupā 8,4km distancē 9.vietā Ance Volanska.

Otrā dienā biatlonisti distancē devās skrienot un par katru nesašautu mērķi jāveic 70m soda aplis. Vairāki mūsējie arī šajā dienā starp ātrākajiem distancē un trīs tituli atkal pienācās Talsu biatlonistiem. Pie vīriem 6km distancē uzvarēja pieredzējušais Talsu pakalnu sporta kluba pārstāvis Gints Lūsis, Junioriem tik pat garā distancē Latvijas labākais juniors Renārs Birkentāls šoreiz 2.vietā. M19 grupā 6km distancē otro dienu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Kristiāns Kārlsbergs, 2 sekundes zaudējot otrai vietai, 3.vietā Kristers Kalašņikovs 4.vietā Erasts Bobrovs, 6.vietā Aleksis Samcēvičs. M17 grupā 4,5 km distancē mums dubultuzvara – 1.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 2.vietā Olivers Bresme, nieka divas sekundes līdz pjedestālam pietrūka Valteram Bresmem – viņš 5.vietā, Rainers Krišmanis 9.vietā. Pie Juniorēm 4,5km distancē 3.vietā Viktorija Spruģevica. W19 grupā 4,5 km Karīna Bernāne 4.vietā. W 17 grupā 3,6km distancē 10.vietā Ance Volanska.

Šīs sacensības bija labs atskaites punkts, lai izdarītu secinājumus par vasaras treniņos paveikto un saprastu to, pie kā jāturpina vairāk piestrādāt, lai līdz ziemai spētu kļūt konkurētspējīgāki!

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts