Latvijas čempionāts vasaras biatlonā

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā

Līdz ziemai vēl tālu, bet no 6. līdz 7.augustam Priekuļos norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās sprinta distancē, distanci veicot ar rollerslēpēm. Vīru konkurencē dalībnieki sacentās 10km distancē un cienījamu konkurenci Latvijas izlases vīriem spēja parādīt Jānis Šņoriņš, kurš izcīnīja 4.vietu, līdz pjedestālam pietrūka 5 sekundes, Andrejs Zikovs izcīnīja 6.vietu un Andris Robalds 7.vietu. B grupas dalībnieki veica 6km distanci, mūsu dalībniekiem neveiksmīga šaušana, tāpēc Aksels Bresme 8.vietā, Renārs Birkentāls 9.vietā. C grupas jauniešiem 4km distancē Ulvis Krišmanis ierindojās 10.vietā. D grupas dalībnieki sacentās jauktajās stafetēs, komandā 1 zēns un viena meitene, katram jāveic 2x500m distance skrienot – pārliecinošu uzvaru izcīnīja mūsu duets Kristiāns Kārlsbergs un Karīna Bernāne, Rainers Balodis kopā ar Madonas meiteni izcīnīja 4.vietu un 7.vietā Adrians Šņoriņš un Ance Volanska.

Otrā dienā dalībnieki sacentās iedzīšanas distancē uz rollerslēpēm, kad dalībnieki startē pēc sprintā uzrādītā rezultāta. Vīru konkurencē 12,5km distancē 4.vietā Jānis Šņoriņš, 6.vietā Andrejs Zikovs. A grupas jaunieši veica 12,5km distanci, Kārlis Fogelis ierindojās 5.vietā. B grupas jaunieši sacentās 8km distancē, Akselam Bresmem izdevās pacelties 2 vietas augstāk un ierindoties 6.vietā,  Renārs Birkentāls saglabāja 9.vietu. C grupā Ulvis Krišmanis izcīnīja 9.vietu. D grupas dalībnieki sacentās krosa skrējienā. Zēnu konkurencē 3.vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, 5.vietā Adrians Šņoriņš, 6.vietā Rainers Balodis, 10.vietā Valters Bresme, 11.vietā Kristers Kalašņikovs, 12.vietā Rinalds Alksnis, 13.vietā Olivers Bresme. Meiteņu konkurencē 1,5km distancē Volanska Ance 6.vietā.

Jānis Šņoriņš izcīnīja tiesības pārstāvēt Latvijas junioru izlasi pasaules čempionātā vasaras biatlonā, kas norisināsies Igaunijā – Otepē.

 

Biatlona treneri: Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts