Latvijas čempionāts vasaras biatlonā, 2.kārta.

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā, 2.kārta.

26.un 27.septembrī Madonā norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās klasiskā biatlona distancē uz rolleriem. Juniori mēroja 15km garu distanci. Andrejs Zikovs izcīnīja 2.vietu, Jānis Šņoriņš 3.vietu. Bgrupā 10km distancē 11.vietu izcīnīja Aksels Bresme. C grupā 6km distancē 2.vietu spēja izcīnīt Renārs Birkentāls, Ulvis Krišmanis 14.vietā. Veterānu konkurencē Neimanis Gatis kļuva par uzvarētāju un Arkādijs Reimanis izcīnīja 2.vietu.
Otrā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē skrienot un šaujot. Junioru grupā 6km distancē dubultuzvara Talsiem. 1.vietu kļūdoties tikai 1 reizi šautuvē izcīnīja Andrejs Zikovs, 2.vietā Jānis Šņoriņš. B grupā Aksels Bresme 11. vietā. C grupā meitenēmViktorija Spruģevica 4.vietā. C grupā zēniem Renārs Birkentāls 8.vietā, Gatis Reinbergs 10.vietā.
Treneri Andris Šņoriņš,Kaspars Sakniņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsunovs.

BIATLONS  5 BIATLONS 2 BIATLONS 3

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts