Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2. kārta Madonā

Talsu biatlonisti 15. un 16.augustā viesojās Madonas Smeceres sila sporta bāzē, kur Latvijas biatlonisti sacentās biatlona sprintā uz rolleriem un supersprintā skrienot.

Pirmie distancē devās C grupas jaunieši, kas mēroja 3km distanci un izcilu sniegumu nodemonstrēja Valters Bresme, kurš aizvēra deviņus no desmit mērķiem un bija arī ātrs distancē, izcīnot Latvijas čempiona titulu – 1.vietu, tur pat pie goda pjedestāla arī Adrians Māris Šņoriņš – 4.vietā, Olivers Bresme 6.vietā, Rainers Krišmanis 9.vietā un Ernests Solovjovs 18.vietā. C grupas jaunietēm 3km distancē Ance Volanska izcīnīja 6.vietu. B grupas jaunieši mēroja 6km distanci un Kristiāns Kārlsbergs ierindojās 3.vietā, Aleksis Samcēvičs 6.vietā, savukārt B grupas jaunietēm 5km distancē Karīna Bernāne 5.vietā. A grupas jaunietēm 5km distancē Viktorija Spruģevica 3.vietā, A grupas jauniešiem 6km distancē Kristers Kalašņikovs 9.vietā, Erasts Bobrovs 10.vietā.

Otrā dienā biatlonisti sacentās biatlona supersprintā, distanci veicot skrienot. Supersprints ir jauna biatlona distance, kad ir jāveic ļoti īsa distance (priekš biatlona) un šaušanā biatlonists katrā šautuvē drīkst izmantot 6 patronas, lai aizvērtu 5 mērķus. Pirmie 1,2km distancē atkal devās C grupas jaunieši, kur par līderu trijnieku līdz beidzamajai šautuvei cīnījās abi brāļi Bresmes, un šoreiz Olivers Bresme spēja nokoncentrēties veiksmīgāk, aizverot pēdējā šautuvē visus piecus mērķus un finišā izcīnot augsto 2.vietu, Valters Bresme 5.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 7.vietā, Rainers Krišmanis 12.vietā, Ernetsts Solovjovs 18.vietā. C grupas jaunietēm labs sākums padevās Ancei Volanskai un pēc pirmās šautuves viņa līderu trijniekā, tomēr tālāk vairākas kļūdas un finišā 8.vieta. B grupā 2,5km distancē labs sniegums Kristiānam Kārlsbergam un finišā 2.vieta, Aleksim Samcēvičam nieka 4 sekundes līdz pjedestālam un jāsamierinās ar 5.vietu, jaunietēm arī Karīna Bernāne 5.vietā. A grupā jaunietēm 2,5km distancē spraigā cīņā 3.vietu spēja izcīnīt Viktorija Spruģevica, jauniešiem 2,5km distancē  5.vietā Erasts Bobrovs, Kristers Kalašņikovs 8.vietā.

Biatlona treneri

Foto: Latvijas biatlona federācijas facebook konts.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts