Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta Alūksnē

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta Alūksnē

No 21.augusta līdz 22.augustam Alūksnē bija sapulcējusies Latvijas biatlonistu “saime” un, rudenīgām lietavām pavadīti, devās distancē, lai sacenstos biatlona individuālajā distancē uz rolleriem un masu startā skrienot. Arī šoreiz mums, kurzemniekiem, izdevās par sevi atgādināt ar labiem un izciliem sasniegumiem, vairākās vecuma grupās kāpjot uz goda pjedestāla.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās uz rollerslēpēm biatlona “klasikā”, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts soda laiks pie rezultāta. A grupas jauniešu konkurencē 12,5km distancē Kristers Kalašņikovs 2.vietā un Erasts Bobrovs 3.vietā. A grupas jaunietēm 8km distancē Viktorija Spruģevica izcīnīja 4.vietu. B grupas jaunieši veica 7km distanci un savu dominanci šajā grupā nodemonstrēja Kristiāns Kārlsbergs, kurš pārliecinoši uzvarēja, 13.vietā Olivers Bresme, 15.vietā Adrians Māris Šņoriņš, 17.vietā Valters Bresme. B grupas meiteņu konkurencē 7km distancē 3.vietā Karīna Bernāne. C grupas zēnu konkurencē 4km distancē 9.vietā Rainers Krišmanis 11.vietā Ernests Solovjovs, savukārt jaunietēm tik pat garā distancē Ance Volanska 6.vietā. Jaunākajā vecuma grupā vēl nebija jāšauj, bet bija jāskrien 1,5 km kross un šeit atkal pārliecinošs līderis mūsu Rihards Lozbers, kurš uzvarēja ar 40 sekunžu pārsvaru, 13.vietā Marks Kārlsbergs, 14.vietā Martins Lūsis, 17.vietā Ralfs Lūsis, 19.vietā Alekss Kalašņikovs.

Otrajā dienā dalībnieki sacentās biatlona masu starta distancē skrienot, kur par nesašautu mērķi jāveic soda aplis. Dalībnieki varēja izbaudīt, kā ir startēt kārtīgās lietus šaltīs, kad distancē vietām kājas iestieg līdz potītēm dubļos un šautuvē jānoguļas un jāšauj no paladziņa, kas atrodas ūdens peļķē. A grupas jaunieši mēroja spēkus 8km distancē un līdz pēdējai šautuvei līderpozīcijā bija izdevies nokļūt Erastam Bobrovam, bet dodoties pēdējā aplī konkurents no Alūksnes spēja nedaudz apsteigt Erastu, un finišā Erasts Bobrovs 2.vietā, Kristers Kalašņikovs 3.vietā. B grupas jaunieši sacentās 5km distancē, sašaujot precīzi visus mērķus pirmajā šautuvē 1.pozīcijā izdevās izvirzīties mūsu Adrianam Mārim Šņoriņam un tā arī līdz pat finišam viņš savu pozīciju nosargāja un svinēja uzvaru, savukārt Kristiāns Kārlsbergs neveiksmīgi sāka pirmo šaušanu, tomēr tālākajā cīņā spēja uzlabot precizitāti un finišā aizcīnījās līdz 2.vietai, Valters Bresme 12.vietā, Olivers Bresme 14.vietā. Karīna Bernāne 5 km distancē pieticīgi sāka, atrodoties ceturtajā pozīcijā, bet ar kārtīgu cīņas sparu finišā sasniegta 2.vieta B grupas meiteņu konkurencē. C grupā 3km distancē precīzākā šāvēja starp meitenēm bija Ance Volanska, finišā viņa 5.vietā, Maija Rodionova 7.vietā. C grupas zēniem 3km distancē 7.vietā Rainers Krišmanis un 10.vietā Ernests Solovjovs. Jaunākajā grupā, kur skrien bez šaušanas, atkal nepārspēts Rihards Lozbers, Martins Lūsis 17.vietā, Ralfs Lūsis 18.vietā, Marks Kārlsbergs 20.vietā, Alekss Kalašņikovs 25.vietā.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts