Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2.kārta

24.un 25.septembrī Madonā, skaisti rudenīgos apstākļos, notika Latvijas čempionāta medaļu sadale klasiskajā biatlonā uz rolleriem un masu startā skrienot.

Pirmajā dienā sacensību dalībnieki distanci veica ar rollerslēpēm un par nesašautu mērķi nopelnīja soda laiku. B grupā 10km distancē 7.vietu izcīnīja Aksels Bresme un 8.vietu Renārs Birkentāls. C grupā 6 km distancē 7.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis. C grupā meitenēm vislabāk no visām dalībniecēm sašāva un finišā 10. vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica. D grupas dalībnieki skrēja 1,5km distanci bez šaušanas, Kristiāns Kārlsbergs 4.vietā, Rinalds Alksnis 7.vietā, Aleksis Samcēvičs 9.vietā. Meiteņu konkurencē D grupā  – 2.vietā Karīna Bernāne.

Otrā dienā dalībnieki sacentās distancē ar kopēju startu skrienot. Vīru konkurencē otro dienu pēc kārtas uzvarēja Ilmārs Bricis, kurš ir atgriezies Latvijas izlasē, mūsu Jānis Šņoriņš izcīnīja 3.vietu, Ivo Līdaks 5.vietu. B grupā 5km distancē Aksels Bresme 5.vietā, Renārs Birkentāls 10.vietā. C grupā 3km distancē Ulvis Krišmanis 8.vietā, Artūrs Zaļupe 11.vietā. D grupā skrienot bez šaušanas 1,5 km distancē 3.vietu izcīnīja KristiānsKārlsbergs, Aleksis Samcēvičs 5.vietā, Rinalds Alksnis 7.vietā. Meiteņu konkurencē 3.vietā Karīna Bernāne.

Veterānu konkurencē abas dienas 2.vietā Gatis Neimanis.

Treneri Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš, Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis.

img_7714 fullsizerender img_7717 img_7719 img_7721 img_7729

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts