LATVIJAS ČEMPIONĀTS VASARAS BIATLONĀ 1.KĀRTA

LATVIJAS ČEMPIONĀTS VASARAS BIATLONĀ 1.KĀRTA

2012-09-23_a4cbfdffacad5e2.jpg_image_scaler_800x0

8.un 9.augustā Priekuļu olimpiskā centra sporta bāzē sacentās labākie Latvijas biatlonisti dažādās vecuma grupās, divās biatlona disciplīnās. Pirmajā dienā sacensības notika uz rolleriem sprinta distancē. Vīri sacentās 10km distancē un startējot visiem labākajiem Latvijas biatlonistiem 7.vietu izcīnīja Nauris Birkentāls, 9.vietā Mareks Birkentāls.

Arī juniori mērojās spēkiem 10km distancē un 3.vietu izcīnīja Jānis Šņoriņš, 4.vietā Andrejs Zikovs. B grupas dalībnieki veica 6km distanci, Aksels Bresme ierindojās 8.vietā. C grupā, 4km distancē, sesto labāko rezultātu uzrādīja Renārs Birkentāls. Veterānu grupā Gatis Neimanis izcīnīja 1.vietu.

Otrajā dienā dalībnieki skrēja un šāva distancē ar masu startu. Talsu komandai izdevās izcīnīt 4 čempionu titulus.Vīru konkurencē 6km distancē par čempionu (1.vieta) kļuva Arvis Robalds. Tikpat garā distancē Junioru grupā 1.vieta Jānim Šņoriņam un 2.vieta Andrejam Zikovam. B grupā Aksels Bresme izcīnīja 8.vietu. C grupā dalībnieki skrēja 3km garu distanci, meiteņu konkurencē 10.vietu izcīnīja Viktorija Spruģevica un zēnu konkurencē 8.vietu izcīnīja Gatis Reinbergs, 14.vietā Ulvis Krišmanis. Jaunākajā senioru grupā 1.vieta Gatim Neimanim un vecākajā senioru grupā 1.vieta Jānim Neimanim.

 

Audzēkņus trenē un sacensībām sagatavo Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas treneri: Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis un Kaspars Sakniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts