Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 1.kārta.

Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 1.kārta.

Priekuļu biatlona bāzē 2 dienas norisinājās spraigas cīņas biatlonā, kur piedalījās spēcīgākie Latvijas biatlonisti, kā arī  Lietuvas un Igaunijas biatlonisti. Savas korekcijas cīņā ienesa arī ļoti nepastāvīgie laika apstākļi ar pēkšņām vēja brāzmām un lietus šaltīm, bet tāpēc jau sports ir interesants, ka nekad neko par 100% nevar prognozēt.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās sprinta distancē, pārvietojoties ar rollerslēpēm. A grupā 7,5 km distancē Aksels Bresme izcīnīja 8.vietu. B grupā 6 km distancē Renāru Birkentālu pievīla šaušana un arī jāsamierinās ar 8.vietu, Artūrs Zaļupe 19. vietā. C grupā 4 km distancē 3.vietā  Ulvis Krišmanis, 8.vietā Kristers Kalašņikovs. C grupā meiteņu konkurencē 7.vietu izdevās izcīnīt Viktorijai Spruģevicai. D grupas dalībnieki veica krosa skrējienu bez šaušanas un mūsu sportistiem labi veicās. Meiteņu konkurencē pārliecinoši 1.vietu izcīnīja Karīna Bernāne, zēnu konkurencē 2.vietā Adrians Šņoriņš, 4.vietā Kristians Kārlsbergs, 5.vietā Rainers Balodis, 6.vietā Aleksis Samcēvičs, 8.vietā Rainers Krišmanis, 10.vietā Rinalds Alksnis, 11.vietā Olivers Bresme, 14.vietā Valters Bresme. Uzvaru savā vecuma grupā izcīnīja mūsu veterāns Gatis Neimanis.

Otrā dienā dalībnieki sacentās masu starta distancē. A grupā 10km distancē Aksels Bresme starp Latviešiem 3 ātrākais, bet tā kā 2 lietuvieši bija ātrāki par visiem Latviešiem, tad Akselam 5.vieta. B grupā 7km distancē, uzlabojot šaušanas precizitāti, pēdējā aplī spraigā cīņā 3.vietu izdevās izcīnīt Renāram Birkentālam, Artūram Zaļupem 16.vieta. C grupā 4km distancē līdz goda pjedestālam, kā jau tas biatlonā  bieži gadās, pietrūka 1 precīzs šāviens Ulvim Krišmanim – pēdējā aplī ķēra, bet nenoķēra 3.vietu un jāsamierinās ar 4.vietu, Kristers Kalašņikovs 11.vietā. D grupas dalībnieki sacentās atkal masu starta skrējienā bez šaušanas. Meiteņu konkurencē atkal nepārspēta Karīna Bernāne – viņa 1.vietā. Zēnu konkurencē 3.vietā Adrians Šņoriņš, 4.vietā Kristians Kārlsbergs, 6.vietā Aleksis Samcēvičs, 7.vietā Rainers Balodis, 10.vietā Rinalds Alksnis, 11.vietā Rainers Krišmanis, 12.vietā Valters Bresme, 13.vietā Olivers Bresme.

Veterānu konkurencē 1.vietā Gatis Neimanis.

Treneri Jānis Neimanis, Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts