Latvijas Čempionāts U-16 vecuma grupā vieglatlētikā

Latvijas Čempionāts U-16 vecuma grupā vieglatlētikā

Sestdien un svētdien, 22. un 23. februārī Liepājā risinājās  Latvijas čempionāts telpās U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm. Sacensības notika 24 disciplīnās. No Talsu novada Sporta skolas uz sacensībām devās Kārlis Lūkass Koloda, Kristiāna Ozola, Patrīcija Jansone, Anna Liene Bērziņa, Rūta Līva Grakovska, Roberts Tropiņš, Emīls Vanags. Ar izcilu rezultātu mūs atkal priecē Kārlis Lūkass Koloda. Ar personīgo rekordu tāllēkšanā 6,37 izcīnīta 1.vieta. Arī 60 m/barjerskriešanā ar personīgo rekordu 8,74, izcīnīta 3.vieta. Patrīcija Jansone ar personīgo rekordu augstlēkšanā 153 cm izcīnīja 7.vietu. Arī pārējiem sportistiem labi rezultāti.

Ziemas sezonas galvenās sacensības visās vecuma grupās aizvadītas. Rezultāti vērtējami kā labi, ieguldītais darbs nesis augļus.

Sākās sagatavošanas posms vasaras sezonai.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts