Latvijas Čempionāts U-14 vieglatlētikā

Latvijas Čempionāts U-14 vieglatlētikā

13.februārī Rīgas sporta manēžā notika Latvijas čempionāts U-14 vieglatlētikā. No Talsu novada Sporta skolas uz sacensībām devās 3 audzēkņi, kuri iepriekš bija kvalificējušies sacensībām. Emīlija Oša augstlēkšanā, nepārvarot sākuma augstumu 1,20m palika 26 vietā.” Startējot starp savas grupas labākajām augstlēcējām, šoreiz virsroku guva satraukums un lielā atbildības sajūta , bet tas ir tikai ceļa sākums un trenējoties nāks arī panākumi.” M.Štrobinders. Raita Treiģa -Treida audzēknis Matīss Pucens tāllēkšanā ar rezultātu 3,60 palika 21.vietā un A.Jansona audzēknis Roberts Tropiņš ar ar rezultātu 8m lodes grūšanā ieguva 19.vietu.

 

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts