Latvijas čempionāts jauniešiem un junioriem biatlonā

Latvijas čempionāts jauniešiem un junioriem biatlonā

6811154b37f55d0ddf-45439600

Priekuļu biatlona bāzē 24. un 25.janvārī Latvijas un arī daži Lietuvas jaunie biatlonisti cīnījās par Latvijas čempionāta medaļām. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē. Junioru grupā 10km distancē par Latvijas čempionu kļuva Jānis Šņoriņš, tuvāko sekotāju no Lietuvas viņš apsteidza vairāk kā par minūti. Andrejam Zikovam šoreiz neraksturīgi vāja šaušana un jāsamierinās ar 3.vietu, Andris Robalds 4.vietā. C grupas jaunieši veica 4km garu distanci un labākais no Talsiniekiem bija Renārs Birkentāls, kurš izcīnīja 3.vietu, Aksels Bresme 7.vietā.

Otrajā dienā dalībnieki sacentās klasiskajā biatlonā, kad par netrāpītu šāvienu pieliek klāt soda laiku. Junioru konkurencē 12,5 km distancē 2.vietu izcīnīja Šņoriņš Jānis un 3.vietu Andrejs Zikovs. C grupā jauniešiem līdz goda pjedestālam, kā jau tas biatlonā bieži mēdz gadīties, viens  precīzs šāviens pietrūka Renāram Birkentālam, viņam  4 kļūdas šaušanā un 4.vieta, savukārt Aksels Bresme 11.vietā.

Paralēli jauniešu junioru čempionātam notika arī vīriešu un veterānu sacensības biatlonā. Lai gan tās neskaitījās Latvijas čempionāta sacensības, tas nemazināja dalībnieku cīņas sparu un sīvo konkurenci. Veterānu grupā līdz 50 gadiem 6km sprintā 2.vietu izcīnīja Gatis Neimanis un 3.vietu Arkādijs Reimanis. Veterānu grupā virs 50 gadiem 1.vietā Jānis Neimanis, 2.vietā Aigars Lūsis. Vīru grupā 10km sprintā 3.vietā Reinis Korsunovs.

Otrajā dienā veterānu grupā līdz 50 gadiem 8km distancē, demonstrējot ļoti labu šaušanu 1.vietu izcīnīja Gatis Neimanis, Mareks Birkentāls 2.vietā un Arkādijs Reimanis 4.vietā. Veterānu grupā virs 50 gadiem, demonstrējot teicamu šaušanu, pārliecinoši uzvarēja Jānis Neimanis, savukārt 3.vietu izcīnīja Aigars Lūsis. Vīru konkurencē Talsinieki sacentās savā starpā un 1.vietu izcīnīja Reinis Korsunovs, 2.vietu izcīnīja Nauris Birkentāls un 3.vietu izcīnīja Arvis Robalds.

Audzēkņus sagatavoja treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis un Reinis Korsunovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts