Latvijas čempionāts distanču slēpošanā Priekuļos

Latvijas čempionāts distanču slēpošanā Priekuļos

Kamēr Baiba Bendika un Patrīcija Eiduka (ātrākās Latvijas slēpotājas) cīnījās ekstremāli aukstos laikapstākļos Pekinas Olimpiskajās spēlēs, Latvijas pašmāju slēpotāji kārtīgā “slapjdraņķī” cīnījās Cēsīs Latvijas čempionātā distanču slēpošanā. Slēpotāji pirmajā dienā sacentās klasiskā stila distancē, lai gan mums – Talsu biatlonistiem, šis slēpošanas stils nav tas ierastākais, tomēr vairākiem mūsu slēpotājiem izdevās iekļūt starp godalgotajiem. Jaunākajā V10 grupā 0,9km distancē dubultuzvaru izcīnīja brālēni – Ralfs Lūsis 1.vieta un Martins Lūsis 2.vieta. V14 grupā 2,8km distancē 1.vietā Rihards Lozbers. V16 grupā 4,2km distancē Adrians Māris Šņoriņš 3.vietā. V18 grupā 10,5km distancē Kristers Kalašņikovs 4.vietā un Erasts Bobrovs 5.vietā.

Otrajā dienā slēpotāji sacentās slidsolī,  šajā dienā sacensībās piedalījās jau daudz vairāk slēpotāji. Jaunākajā V10 grupā zēniem 55 dalībnieku konkurencē augsto 4.vietu izcīnīja Martins Lūsis, Ralfs Lūsis 7.vietā, Marks Kārlsbergs 16.vietā, Toms Derkusovs 46.vietā. S10 grupā 1,8km distancē 8.vietā Estere Vanaga. V12 grupā 2,8 km distancē Marats Ņikonovs 34.vietā, Marks Armands Birģelis 42.vietā, Edvards Jasjonis 47.vietā. V14 grupā 4,2 km distancē Rihards Lozbers pārliecinoši izcīnīja 1.vietu ar minūtes pārsvaru pār tuvāko sekotāju. V16 grupā 8,4 km distancē, ar katru kilometru palielinot savu pārsvaru,  Adrians Māris Šņoriņš izcīnīja 1.vietu ar 27 sekunžu pārsvaru pār tuvāko sekotāju, Olivers Bresme 5.vietā, Ernests Solovjovs 14.vietā, Rainers Krišmanis 20.vietā. S18 grupā 10,5km distancē 3.vietā Karīna Bernāne. V18 grupā 14,7km distancē 3.vietā Kristiāns Kārlsbergs 3.vietā, Erasts Bobrovs 4.vietā, Aleksis Samcēvičs 5.vietā un Kristers Kalašņikovs 6.vietā. S20 grupā 10,5km distancē Viktorija Spruģevica 1.vietā.

No 23. februāra ASV sākas Pasaules čempionāts biatlonā junioriem, kur Latvijas izlases sastāvā cīnīsies Renārs Birkentāls. Sekojam un jūtam līdz!

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts