Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 2.kārta

Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 2.kārta

Ļoti pavasarīgos laika apstākļos Talsu jaunie slēpotāji 16.februārī devās uz Siguldu, lai piedalītos distanču slēpošanas disciplīnā skikrosā. Bija jāveic 1 kilometra slēpojums, kura laikā jāpārvar distancē izvietoti dažādi šķēršļi, ja dalībnieks pārvarot šķērsli pieļauj kādu kļūdu, tad par to viņam pie laika tiek pieliktas klāt 10 soda sekundes. Tāpēc dalībniekiem bija jāslēpo ātri, bet arī ļoti precīzi un apdomīgi jāpārvar šķēršļi. Visaugstāko vietu no mūsu dalībniekiem izcīnīja S16 grupas jauniete Viktorija Spruģevica, viņa – 2.vietā. Arī V14 grupā mums viens pjedestāls – Kristiāns Kārlsbergs – 3.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 12.vietā, Rinalds Alksnis 17.vietā, Olivers Bresme 21.vietā, Aleksis Samcēvičs 24.vietā. V 12 grupā 14.vietu izcīnīja Rainers Krišmanis, 31.vietā Ernests Solovjovs. S14 grupā Karīna Bernāne ierindojās 5.vietā. V16 grupā Kristers Kalašņikovs 12.vietā, Ulvis Krišmanis 17.vietā, Erasts Bobrovs 24.vietā. V18 grupā Artūrs Zaļupe izcīnīja 7.vietu, Gatis Reinbergs 10.vietu.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts