Latvijas čempionāts biatlonā

Latvijas čempionāts biatlonā

Pavasarīgam lietutiņam līstot, 4.martā devāmies uz Priekuļiem, kur divas dienas gan mazi, gan lieli biatlonisti sacentās  dažādās disciplīnās. Pirmajā dienā dalībnieki spēkus mēroja biatlona sprinta distancē. B grupā 7,2km distancē par Latvijas čempionu kļuva Renārs Birkentāls, savukārt, 3.vietu izcīnīja Aksels Bresme. C grupā  3,9km distancē 13.vietā Artūrs Zaļupe.  D grupas dalībnieki sacentās distanču slēpošanā, jo vēl ir par jaunu priekš šaušanas. 1,6km distancē meiteņu konkurencē nepārspēta palika Karīna Bernāne – viņa 1.vietā,  Ance Volanska izcīnīja 10.vietu.. D grupas zēnu konkurencē 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 6.vietā Rainers Balodis, 10.vietā Kristers Kalašņikovs, 13.vietā Adrians Šņoriņš, 15.vietā Valters Bresme, 16.vietā Aleksis Samcēvičs, 22.vietā Rainers Krišmanis.

Veterānu konkurencē M 40 grupā Gatis Neimanis 1.vietā, M50 grupā Jānis Neimanis 1.vietā, Aigars Lūsis 2.vietā.

Otrā dienā, kad laika apstākļi jau bija daudz atbilstošāki ziemai, dalībnieki sacentās masu startā. B grupā 10,5km distancē pēc pēdējās šautuves četri biatlonisti tuvu viens aiz otra devās pēdējā aplī, lai sadalītu godalgas, no tiem divi arī talsinieki. Spraigā cīņā 2.vietu spēja izcīnīt Aksels Bresme, 3.vietā Renārs Birkentāls. C grupā 4km distancē 7.vietā Ulvis Krišmanis, 13.vietā Artūrs Zaļupe. D grupas meiteņu konkurencē otro dienu pēc kārtas uzvarēja Karīna Bernāne. D grupas zēnu konkurencē stabili 2.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 5.vietā Rainers Balodis, 8.vietā Adrians Šņoriņš, 12.vietā Kristers Kalašņikovs, 13.vietā Aleksis Samcēvičs, 16.vietā Valters Bresme, 17.vietā Rainers Krišmanis.

Veterānu konkurencē M40 grupā 1.vietā Gatis Neimanis, M50 grupā 1.vietā Jānis Neimanis, 2.vietā Aigars Lūsis.

Treneri – Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš.

Attachment7 Attachment6 Attachment5 Attachment4 Attachment3 Attachment2 Attachment1

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts