Latvijas čempionāts biatlonā II kārta

Latvijas čempionāts biatlonā II kārta

548319_506x285

27.februārī, kad Kurzemē no sniega vairs nebija ne vēsts, Talsu biatlonisti pašos Latvijas ziemeļaustrumos Alūksnē, kur savukārt, sniega vēl gana daudz, cīnījās par Latvijas čempionāta medaļām.  Vīru grupā startēja visi Latvijas izlases dalībnieki izņemot Andreju Rastorgūjevu. Šādā spēcīgā konkurencē 10km sprinta distancē 7.vietu izcīnīja Reinis Korsūnovs un 9.vietu Nauris Birkentāls.  Junioru konkurencē 10km distancē mums dubultuzvara – 1.vieta Jānim Šņoriņam un 2.vieta Andrejam Zikovam (abi juniori tikko kā bija atgriezušies no pasaules čempionāta biatlonā, kur junioru konkurencē Jānim labākais rezultāts 84.vieta klasiskajā biatlonā un Andrejam Zikovam 84.vieta sprinta distancē). C grupas jauniešiem 4km distancē Renārs Birkentāls 6.vietā, Aksels Bresme 7.vietā. Veterānu grupā kas jaunāki par 50 gadiem 2.vieta Gatim Neimanim, bet starp veterāniem, kam virs 50 gadiem uzvaru svinēja Jānis Neimanis.

1.martā dalībnieki sacentās masu starta distancē. Vīri mēroja 12,5 distanci, ļoti labi šaujot no Talsiniekiem visaugstāko vietu izcīnīja Nauris Birkentāls – 4.vieta, KeinisKorsunovs izcīnīja 7.vietu. Junioru grupā atkal mums dubultuzvara – Jānis Šņoriņš 1.vieta, Andrejs Zikovs 2.vieta. C grupā 4km distancē Aksels Bresme 6.vietā un Renārs Birkentāls 7.vietā. D grupā meitenēm 1km distancē Karīna Bernāne 10.vietā, zēniem 2.km distancē Ulvis Krišmanis 16 vietā, Matīss Tabūns 17 vietā, Kristofers Sideļskis 19.vietā, Rainers Balodis 21.vietā, Roberts Brencis24.vietā, Gatis Reinbergs 27.vietā. Veterānu grupās 10km distancē abi mūsu veterāni Jānis Neimanis un Gatis Neimanis kļuva par uzvarētājiem katrs attiecīgi savā vecuma grupā.

Biatlona nodaļas treneri: Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Reinis Korsūnovs, Kaspars Sakniņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts