Latvijas čempionāts biatlonā 1.kārta

Latvijas čempionāts biatlonā 1.kārta

Talsu spēcīgākie biatlonisti 19.un 21.februārī devās uz Priekuļu Olimpisko centru, lai cīnītos par Latvijas čempionāta medaļām. Šīs dienas izvērtās ļoti spraigas un notikumiem bagātas. Savā „kontā’’ ierakstījām gan lauztas nūjas, gan akrobātiskus kritienus trases nobraucienos, gan izcīnītas skaistas uzvaras.

19.februārī notika sacensības klasiskajā biatlonā, kad par nesašautu mērķi tiek pielikts klāt soda laiks. Vīru konkurencē 15 km distancē, demonstrējot labu šaušanu, 2.vietu izcīnīja Nauris Birkentāls, 4.vietā Reinis Korsūnovs. Tik pat garā distancē junioru konkurencē visātrākais distancē bija Jānis Šņoriņš, bet kopā ar šaušanu rezultātā viņam 2.vieta, Andrejam Zikovam 3.vieta. C grupā jauniešiem 6km distancē ātrākais distancē un pieļaujot tikai 1 kļūdu šaušanā 1.vietā Renārs Birkentāls, savukārt 18 vietā ierindojās Ulvis Krišmanis. Veterānu M40 grupā 1.vietā Gatis Neimanis, M50 grupā 1.vietā Aigars Lūsis, 2.vietā Dzintars Lūsis.

  1. februārī tika noskaidroti Latvijas čempioni masu startos. Jaunākā D grupa sacentās slēpošanas distancē bez šaušanas. Pārliecinoši 1.vietu izcīnīja Ulvis Krišmanis, 8.vietā Rainers Balodis, 12.vietā Adrians Šņoriņš, 13.vietā Valters Bresme, 14.vietā Olivers Bresme. C grupā 4km distancē 2.vietā Renārs Birkentāls, 16.vietā Gatis Reinbergs. A grupā 10 km distancē par savu neveiksmi pirmajā dienā, kad nācās izstāties dēļ neveiksmīga kritiena, izdevās reabilitēties Kārlim Fogelim – viņš 2.vietā. Junioru grupā 12,5km distancē teicama šaušana padevās Andrejam Zikovam un viņš izcīnīja 1.vietu, Jānis Šņoriņš 3.vietā. Vīru grupā tik pat garā distancē abi mūsu komandas pārstāvji cīņas gaitā lauza nūjas, kas liedza iespēju pacīnīties par godalgoto trijnieku un rezultātā Nauris Birkentāls 4.vietā, Reinis Korūnovs 5.vietā. Veterānu M40 grupā 4.vietā Gatis Neimanis, M50 grupā 1.vietā Jānis Neimanis, 2.vietā Aigars Lūsis, 3.vietā Dzintars Lūsis.

Treneri Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis, Kaspars Sakniņš.

WP_20160221_14_05_01_Pro FOTCC2E FOTB12C FOTB7A8 FOT7DB

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts