Latvijas čempionāts badmintonā U11 un U19. Latvijas Kauss badmintonā U13 vecuma grupai Valmierā

Latvijas čempionāts badmintonā U11 un U19. Latvijas Kauss badmintonā U13 vecuma grupai Valmierā

Š.g. 1. un 2. decembrī Valmierā norisinājās Latvijas Čempionāts badmintonā U11 un U19 grupām un Latvijas Kauss U13 grupai. Šajā turnīrā piedalījās dalībnieki no Liepājas, Rīgas, Valmieras, Jēkabpils, Valkas un Talsiem.

U11 vienspēļu grupā Reinis Beinarovičs  ieguva 3. vietu, kā arī Reinis Beinarovičs, spēlējot kopā ar Mārtiņu Sokolovu, dubultspēlēs ieguva 3. vietu.  Reinis Beinarovičs, spēlējot kopā ar rīdznieci Nikolu Banbāni, jauktajās dubultspēlēs ieguva 6.vietu.  Latvijas jaunatnes čempionāta U11 uzvarētāji saņēma ne tikai Latvijas čempionāta medaļas, bet arī žurnālu “Ilustrētā” komplektu no izdevniecības “Dienas Žurnāli”. Vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu notika arī KROM Kendama reklāmas aktivitātes, tādējādi dalībniekiem bija iespēja klātienē skatīties Kendama trīskārtējā pasaule čempiona Bonz Atron (no ASV) paraugdemonstrējumus, pašiem piedalīties Kendama meistarklasēs un mini konkursos.

U19 vienspēļu grupā  visaugstāko vietu ieguva Kristaps Vārna – 5.vietu. Patriks Kandis ieguva 6.vietu.  Henriks Godharts Jankevics ieguva 23.vietu.  Sieviešu vienspēlēs Nikola Kalniņa ieguva 11.vietu, savukārt  Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 13.vietu. Sieviešu dubultspēlēs U19 Nikola Kalniņa un Ieva Abigaila Valgelina ieguva 9.vietu.  Zēnu dubultspēlēs  U19 Kristaps Vārna ar liepājnieku A. Granovski ieguva 5.vietu.  Patriks Kandis, spēlējot kopā ar jēkabpilnieku A.Cirkali, dubultspēlēs ieguva 6.vietu.  Jauktajās dubultspēlēs Kristaps Vārna ar Ievu Abigailu Valgelīnu, ieguva 7.vietu, bet Patriks Kandis ar Nikolu Kalniņu, spēlējot  jauktās dubultspēles, ieguva 11.vietu.

Savukārt U13 Latvijas kausā Pēteris Vārna ieguva 4.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 6.vietu. Dubultspēlēs Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar valmierieti Rolandu Bračikovu, ieguva 3. vietu, bet Pēteris Vārna, spēlējot kopā ar valmierieti M.Kuriļinu, ieguva 4.vietu. Jauktajās dubultspēlēs Aleksis Emiljans Kviesis spēlēja kopā ar rīdzinieci D.Bespālovu un ieguva 3.vietu, bet Pēteris Vārna spēlēja kopā ar rīdzinieci A.Grundmani un ieguva 5. vietu.

Paldies sportistiem par piedalīšanos un izturību Latvijas čempionātā un Latvijas Kausā.  Kā arī, mēs treneri, vēlamies teikt paldies Talsu Novada Sporta skolai par atbalstu.

 

Treneri: S.Kviese un E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts