Latvijas čempionāts badmintonā U-15

Latvijas čempionāts badmintonā U-15

  1. un 13. oktobrī notika Latvijas čempionāts U15 badmintonā, kurā piedalījās Latvijas labākie U15 vecuma grupas badmintona spēlētāji. No Talsiem piedalījās Nils Jansons, Toms Anšmits, Pēteris Vārna, Andrejs Vilnis un Aleksis Emiljans Kviesis.

BSU15  piedalījās 36 dalībnieki. Andrejs Vilnis izcīnīja 13.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 14.vietu, Pēteris Vārna ieguva 15.vietu, Toms Anšmits – 23.vietu un Nils Jansons – 26.vietu.

XDU15 piedalījās 36 dalībnieki – 18 pāri. Labākais sniegums bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš, spēlējot kopā ar Eiprilu Briedi,  izcīnīja augsto 4.vietu. Andrejs Vilnis, spēlējot kopā ar Lauru Znotēnu, izcīnīja 12.vietu, bet Toms Anšmits, spēlējot kopā ar Esteri Buku, ieguva 18.vietu.

BDU 15 piedalījās 20 dalībnieki – 10 pāri.  Labākais sniegums Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš, spēlējot kopā ar Edžu Meirānu, izcīnīja godalgoto 3.vietu. Andrejs Vilnis, spēlējot kopā ar Pēteri Vārnu,  ieguva 9.vietu. Toms Anšmits spēlēja kopā ar Nilu Jansonu un ieguva 8.vietu.

Treneri: Sigeta Naudiņa, Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts