Latvijas Čempionāts badmintonā Talsos

Latvijas Čempionāts badmintonā Talsos

28.novembrī Talsos notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11 un U15 vecuma grupās. Meitenēm visas trīs zelta medaļas U15 grupā izcīnīja Liāna Lencēviča no Siguldas, un tieši tāpat arī U11 grupā visas trīs zelta medaļas tika siguldietei Annai Kupčai. Zēnu grupā vistuvāk absolūtajam čempiona titulam bija siguldietis Dāvis Strazdiņš U11 grupā, kurš bija labākais zēnu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, tomēr palika otrajā vietā zēnu dubultspēlēs.

Viskuplākās delegācijas uz Latvijas čempionātu jauniešiem bija ieradušās no Siguldas un Valmieras – 17 dalībnieki. No Rīgas bija pieteikti 9 dalībnieki, no Jelgavas 6, no Liepājas 5, un pa vienam dalībniekiem no Cēsīm, Valkas un Dobeles, bet vietējie talsenieki bija 12.Līdzīgi kā Olimpiskajās spēlēs, arī Latvijas čempionātā jauniešiem katrā vecuma grupā tika noskaidroti 5 uzvarētāji, tai skaitā zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

Šajā turnīrā viskuplāk pārstāvētā bija U15 zēnu vienspēļu grupa – 25 dalībnieki. Meitenēm U15 grupā vienspēlēs bija 20 dalībnieces. Salīdzinot ar 2014.gadu, U15 grupās dalībnieku skaits ir audzis, jo 2014.gadā U15 grupā spēlēja 19 zēni un 16 meitenes.

Šis bija pirmais Latvijas čempionāts, kas norisinājās Talsos, un šīs bija pirmās badmintona sacensības, kas norisinājās Talsu sporta hallē.

Talsinieku rezultāti šajā čempionātā:

U-11 grupā Talsus pārstāvēja tikai viens dalībnieks, būdams divus gadus jaunāks par saviem konkurentiem Aleksis Emiljans Kviesis izcīnīja 8.vietu.

U-15 zēnu vienspēlēs Kristaps Vārna spraigā cīņā cīnoties ieguva 2.vietu, Filips Ēcis ieguva augsto 4.vietu, Dans Daniels Bisenieks ieguva 17.vietu, bet Patriks Kandis, Mārtiņš Vārna un Matīss Bisenieks būdami divus gadus jaunāki par saviem konkurentiem arī ieguva labas vietas. Patriks ieguva 7.vietu, Matīss – 18.vietu, Mārtiņš- 21.vietu.

U-15 sieviešu vienspēlēs Ieva Abigaila Valgelīna ieguva 9.vietu, Viktorija Gilberte– 16.vietu, Nikola Kalniņa – 18.vietu.

U-15 zēnu dubultspēlēs Kristaps Vārna spēlēja kopā ar liepājnieku Arti Granovski un kopā izcīnīja 3.vietu, Dans Daniels Bisenieks kopā ar Filipu Ēci ieguva 6.vietu, Patriks Kandis kopā ar Matīsu Bisenieku ieguva 8.vietu, bet Mārtiņš Vārna spēlējot kopā ar Gustavu Dāvidu Brenču (Liepāja) izcīnīja 9.vietu.

U-15 sieviešu dubultspēles Ieva Abigaila Valgelīna kopā ar Kitiju Jonasi(Liepāja) ieguva 7.vietu, Viktorija Gilberte kopā ar Nikolu Kalniņu ieguva 8.vietu.

U-15 jauktajās dubultspēlēs I.A.Valgelīna spēlēja kopā ar K.Vārnu un ieguva 9.vietu, N.Kalniņa kopā ar D.D. Bisenieku ieguva 10.vietu, V.Gilberte kopā ar F.Ēci izcīnīja 11.vietu.

Šajā pat laikā notika vēl viens turnīrs, kurš tika veltīts līdzatbraukušajiem vecākiem, skatītājiem, treneriem. Šis turnīrs notika, lai vecākiem nebūtu visu dienu jāgarlaikojas, bet paši savā starpā varētu izspēlēties. Turnīrā piedalījās 14 dalībnieki un pirmo vietu ieguva talsinieks Kaspars Valbergs, otro vietu ieguva Vadims Čulka bet trešo vietu Diāna Gailima.

 

Treneris E.Kviesis

badm2 badm3 badm4 badm5 badm6 badm7 badm8 badm9 badm10 badm11 badm3 - Copy badm2 - Copy

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts