Latvijas čempionāts badmintonā Talsos

Latvijas čempionāts badmintonā Talsos

  1. un 10. oktobrī Talsos notika Latvijas čempionāts badmintonā. Talsu novada Sporta skolu čempionātā pārstāvēja Patriks Kandis, Aleksis Emiljans Kviesis, Andrejs Vilnis un Henriks Godhards Jankevics.

MS vīriešu vienspēlēs kopā piedalījās 33 dalībnieki. TNSS audzēkņi spēlēja pret pieredzējušākiem un gados vecākiem pretiniekiem, bet paši audzēkņi piekrīt, ka no šīm spēlēm bija iespējams daudz  mācīties.  Patriks Kandis ieguva 24.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 29.vietu, Henriks Godhards Jankevics ieguva 23.vietu un Andrejs Vilnis ieguva 33.vietu.

MD vīriešu dubultspēlēs Aleksis Emiljans Kviesis spēlēja kopā ar L.Golvčenko un ieguva 17 vietu.

Paldies mūsu Talsu sporta skolas audzēkņiem Melissai Romaņukai, Armandam Znotiņam, Justīnei Sapiegai, Andželīnai  Briedei, Fēliksam Kandim, Evelīnai Freijai, Andželikai Zeifertei, Lībai Zandbergai un Dārtai Zandbergai par tiesāšanu.

Paldies Ilzei Freijai par palīdzēšanu abās sacensību dienās.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts