Latvijas Čempionāts badmintonā jauniešiem Valmierā

Latvijas Čempionāts badmintonā jauniešiem Valmierā

Valmierā, 29. un 30.aprīlī norisinājāsLatvijas Čempionāts jauniešiem U11-17, pulcējot 113 dalībniekus no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Baložiem, Bauskas, Jēkabpils, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas un Rīgas.

Šogad neviens no jauniešiem nekļuva par absolūto čempionu, izcīnot trīs zelta medaļas vienā vecuma grupā, taču ļoti daudz jaunieši bija  tuvu šādam panākumam.

U11 vecuma grupā divas zelta medaļas izcīnīja Aleksis Emiljans Kviesis no Talsiem, zēnuvienspēlēs divos setos (21-18, 21-10) uzvarot ArtūruLeišavnieku no Siguldas, kā arī divos setos (21-19, 23-21) uzvarot zēnu dubultspēlēs pārī ar PēteriVārnu, taču jauktajās dubultspēlēs tika izcīnīta “tikai” otrā vieta.

Šajā pat grupā PēterisVārna vienspēļu grupā izcīnīja trešo vietu, bet dubultspēlēs, spēlējot pārī ar Aleksi Emiljanu Kviesi izcīnīja pirmovietu. Jauktajās dubultspēlēs, sepēlējot pārī ar Siguldas meiteni ieguva trešovietu.

U13 vecuma grupā no Talsiem piedalījās divi zēni – Mārcis Beinarovičs un AndrejsVilnis. Abi zēni spēlēja kopā dubultspēlēs un sīvā cīņā, piekāpjotiesValmieras zēniem ieguva ceturtovietu.  Mārcis spēlēja jauktās dubultspēles kopā ar rīdzinieci Diānu Bespalovu un ieguva sesto vietu. Vienspēļu grupā Mārcis ieguva piekto vietu, Andrejs ieguva divpadsmito vietu.Šajā pat grupā spēkus izmēģināja mūsu jaunākie  U-11 zēni, kuri spēlēja ar divus gadus vecākiem jauniešiem. Aleksis ierindojās desmitajā vietā, bet Pēteris ieguva četrpadsmito vietu.

U-15 vecuma grupā vienspēlēs divdesmit sportistu konkurencē Mārtiņš Vārna ieguva piekto vietu,  Patriks Kandis ieguva sesto vietu, Matīss Bisenieks ieņēma astoto vietu, bet Ivars Pone ieņēma piecpadsmitovietu. Dubultspēļu grupā Patriks kopā ar Matīsu ieņēma ceturto vietu. Jauktajās dubultspēlēs Patriks kopā ar siguldieti A. S. Grosbergu ieguva piekto vietu.

U-17 vecuma grupā vienspēlēs Kristaps Vārna sīvā cīņā izcīnīja trešo vietu, dubultspēļu grupā Kristaps kopā ar liepājnieku G.D. Breču ieguva otrovietu. Jauktajās dubultspēlēs kopā ar Ievu Abigailu Valgelīnu ieguva sestovietu.

U-17 vecuma vienspēļu grupā sievietēm no Talsiem piedalījās trīs jaunietes. Šajā grupā bija vislielākā konkurence, jo par medaļām cīnījās divdesmitpiecas sportistes.  Ieva AbigailaValgelīna ieguva vienpadsmito vietu, Viktorija Gilberte ieguva divpadsmitovietu, bet Nikola Kalniņa ieņēma trīspadsmito vietu. Jauktajās dubultspēlēs Ieva kopā ar Kristapu ieguva sesto vietu. Dubultspēļu grupā Ieva spēlēja kopā ar valmierieti D.Bortkeviču un ieguva piekto vietu. Šajā grupā Viktorija spēlēja kopā ar Nikolu un ieguva septīto vietu.

Par Talsu badmintonistu vizuālo izskatu parūpējās Demiteru ģimene, sponsorējot soprtistus ar skaistajiem ‘Victor’  firmas krekliņiem. Paldies Demiteriem un Talsu novada Sporta skolai par iespēju piedalīties Latvijas Čempionātā.

 

Badmintona treneris E.Kviesis

image(115) image(114) image(113)

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts