Latvijas čempionāts 1.līgā florbolā ir sācies!

Latvijas čempionāts 1.līgā florbolā ir sācies!

Veiksmīgi sezonu iesākusi Talsu NSS / Zerorisk komanda , kas sezonas pirmajā spēlē ar rezultātu 3-2 pārspēja Liepājas Kuršu komandu, kas vēl pagājušajā sezonā spēlēja Valsts augstākajā līgā. Lielisku spēli vārtos aizvadīja Andris Eglītis, kurš atvairīja 2o no 22 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais un spēles vērtīgākais spēlētājs Talsu komandā bija Daniels Karlsons 2 (1+1). Savu pirmo vārtu guvumu Latvijas čempionāta 1.līgā guva Jānis Plepis (1+0). Vēl pie punktiem tika Martins Dambergs 1 (1+0), Roberts Fārenhorsts 1 (0+1) un Artūrs Pētersons 1 (0+1).

Nākamā spēle 1.līgas komandai svētdien 25.09. 16:00 pret apvienoto Ogres un Lielvārdes komandu.

Ieeja uz 1.līgas spēlēm ir bez maksas.

Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts