Latvijas čempionāta Kurzemes zonā 2. posma sacensības telpu futbolā U-8

Latvijas čempionāta Kurzemes zonā 2. posma sacensības telpu futbolā U-8

71904__530e3bc708cb5.jpg

Februārī arī futbolisti aizvadīja veiskmīgas spēles! 15. februārī, Talsu futbolisti cīnījās U8 Latvijas čempionāta Kurzemes zonas 2.posma sacensībās telpu futbolā. Šoreiz sacensības notika Saldū.

Mūsu komandai trīs spēlēs bija jācīnās ar Liepājas3, Saldus un Brocēnu komandām. Zēni pirmo dienas spēli pavadīja skatītāju lomā, kamēr uz laukuma sacentās Saldus un Brocēnu komandas. Nākamā spēle bija mūsu, bet pretinieka spēle līdz tam arī nebija redzēta, jo Liepājas komanda vēl nebija spēlējusi. Zēnu spēle liecināja par nedrošību. Komanda centās vairāk spēlēt aizsardzībā, un pat garām ripojošai bumbai klāt neskrēja, bet gan gaidīja, līdz tā nonāks pie pretinieka. Šādu spēli grūti aizvadīt līdz pozitīvam iznākumam. Cīnoties ne tikai ar problēmām uzbrukumā, bet arī ar Liepājas komandas spēlētāju acīmredzamu auguma pārspēku, mūsu komandai nācās zaudēt. Galu galā rezultāts pieklājīgs 2:1.

Uzreiz pēc zaudētās spēles, zēniem atkal bija jādodas laukumā. Treneris Sergejs vēl paspēja norādīt uz kļūdām aizvadītajā, zaudētajā spēlē, un ieteica aktīvāk strādāt uzbrukumā. Šajā spēlē, sacenšoties ar Saldus komandu, atkal aktīvi bija Talsu komandas uzbrucēji Emīls Zapareckis un Dans Daniēls Pētersons, kurus spēles laikā nomainīja Daniēls Kreicbergs un Tailers Tīģers. Spēlē komandu spēki ir līdzīgi, bet tomēr, uzvara bija mūsu zēniem. Rezultāts 2:1, šoreiz Talsu komandas labā!

Atpūšoties divas spēles, kuru laikā zēni aktīvi juta līdzi uzvarētajai Saldus komandai, notika gatavošanās pēdējai spēlei ar Brocēnu komandu. Jau spēles sākumā bija redzams, ka mūsu komandas meistarība ir lielāka. Nu arī puiši atguva īstu spēles prieku! Šajā spēlē vairāk darba uzbrucējiem, bet aktīvi bija arī aizsargi – Kārlis Freimanis, Krišs Laursons un Toms Bodnieks, kurš parādīja divus ļoti elegantus spēka paņēmienus. Tos pavadīja arī vecāku un pat pretinieku kommandu līdzjutēju ovācijas.

Izmantojot mūsu komandas pārspēku, treneris Sergejs droši laukumā laida arī Andrievu Sniedziņu, kurš aizvadīja savu pirmo spēli šajā komandā. Vārtsarga Aleksa Bucenieka sargātajos vārtos šoreiz tikai viena ielaista bumba. Uzvara ar 9:1.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts