Latvijas Čempionātā futbolā mūsu U-15 komanda izcīna bronzu

Latvijas Čempionātā futbolā mūsu U-15 komanda izcīna bronzu

06.01.2023 Talsu novada Sporta skolas 2007. un 2008. gadā dzimušie futbolisti saņēma bronzas medaļas par 2022. gada Latvijas čempionātā iegūto 3.vietu Attīstības grupā!

Kopā čempionātā piedalījās 16 komandas, kuras bija sadalītas 3 grupās: Austrumu, Centra un Rietumu grupa. Talsu NSS komanda ieguva 2.vietu Rietumu grupāun kvalificējās finālturnīram, kurā piedalījās 2 labākās komandas no katras grupas.

Finālturnīrā TALSU NSS guva 4 uzvaras, nospēlēja 4 spēles neizšķirti un 2 reizes ar minimālu rezultātu zaudēja 1.vietas ieguvējai JDFS ALBERTS komandai.

Komanda visu turnīru nospēlēja ļoti disciplinēti un ar lielu pašatdevi –  ielaisti  tikai 8 vārti (vismazākais rādītājs starp visām komandām).

Talsu NSS futbolists Dans Daniels Pētersons tika atzīts par Rietumu grupas labāko spēlētāju.

 

Bronzas medaļas ieguva:

Klaģis Raivo, Bodnieks Toms, Freimanis Kārlis , Gobergs Emīls, Pētersons Dans Daniels, Rudzītis Kristaps, Silgals Eduards, Zvaigzne Mārtiņš, Zvaigzne Edgars, Babris Rūdis, Feldbergs Mariuss, Kondratovičs Roberts, Krekovskis Valters, Reimats Artūrs, Romanovskis Renats, Anstrauts Ainārs Anrijs , Rožkalns Roberts.

Treneris Kirils Rodionovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts