Latvijas čempionātā distanču slēpošanā zelts Rihardam Lozberam

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā zelts Rihardam Lozberam

14.janvārī – laikā, kad Daugava appludina tuvējās mājas kā pavasarī, Latvijas slēpotāju saime sabrauca Cēsīs, lai cīnītos sprinta sacensībās brīvajā stilā distanču slēpošanā. No Talsiem arī jaunie slēpotāji piedalījās šajās sacensībās.

Visskaļāk par Talsiem atgādināja Rihards Lozbers, kurš V14 grupā pārliecinoši uzvarēja 900m distancē, Marks Armands Birģelis 41.vietā, Alekss Kalašņikovs 46.vietā. V16 grupā 1,2km distancē atzīstams sniegums Ernestam Solovjovam, kurš iekļuva finālbraucienā un izcīnīja 5.vietu, Rainers Krišmanis 13.vietā. S16 grupā Maija Rodionova 26.vietā. Vislielākais dalībnieku skaits – vairāk kā 60 dalībnieki bija V12 grupā, kur 600 metru distancē Ralfs Lūsis 13.vietā, Martins Lūsis 21.vietā, Raiens Freimanis 31.vietā, Markuss Āboliņš 56.vietā, Morics Gricmanis 60.vietā. S12 grupā Estere Vanaga 600m distancē izcīnīja 18.vietu, Elīza Vēdzele 31.vietā, Marta Rodionova 32.vietā. V10 grupā 600metru distancē Toms Derkusovs 15.vietā.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts