Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U-8 zēniem Liepājā

Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U-8 zēniem Liepājā

  1. aprīlī, U-8 vecuma grupas zēni aizvadīja kārtējo, veiksmīgo florbola turnīru Liepājā. Sacenšoties ar divām Grobiņas SC un Slampes komandām, puiši pārliecinoši guva uzvaras. Bet spēlē pret Kuldīgas NSS, būdami iedzinējos, spēles pēdējās minūtēs zēni nospēlēja ļoti aktīvi un izlīdzināja rezultātu. Labu un pārliecinošu spēli vārtos demonstrēja Maikls Jansons, bet mūsu komandas rezultatīvākie spēlētāji bija: Gustavs Lorencs, Martins Siliņš, Kristiāns Popmanis, Kristo Bērziņš, Everts Oskirko, Jugo Helfers, Kārlis Kristapsons. Paldies visai komandai par neizsīkstošu cīņas sparu!

Natālija Joničenko, florbola trenere      

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts