Kurzemes ziemas tūre U9 futbolā noslēgusies

Kurzemes ziemas tūre U9 futbolā noslēgusies

Talsu novada Sporta skolas Sabiles futbolisti U9 (2010.g.dz. un jaunāki) noslēdz telpu futbola sezonu Kurzemes sacensībās. Aizvadīti rezultatīvi 4 sabraukumi Kurzemes ziemas tūrē U9. TNSS/SABILE komandā spēlēja: Edvards Millers, Krišjānis Cīrulis, Miks Himičs, Everts Himičs, Ronalds Grinbergs, Raivis Āboliņš, Ralfs Pīlēģis, Miķelis Babris, Ernests Černockis, Artūrs Reimarts.

1. sabraukums 1. decembrī (Talsi) TNSS / SABILE – TALSU NSS 9-0 TNSS / SABILE – BROCĒNU NBJSS 4-3 TNSS / SABILE – FK BANDAVA/LRSS 6-3

2. sabraukums 5. janvārī (Kuldīga) TNSS / SABILE – KULDĪGAS NSS2 2-2 TNSS / SABILE – KULDĪGAS NSS3 1-0 TNSS / SABILE – LIEPĀJAS FS 4-2

3. sabraukums 27. janvārī (Talsi) TNSS / SABILE – FK BANDAVA/LRSS 4-0 TNSS / SABILE – BROCĒNU NBJSS 1-2 TNSS / SABILE – TALSU NSS 2-0

4. sabraukums 23. martā (Ventspils) TNSS / SABILE – FA VENTSPILS 3-0 TNSS / SABILE – KULDĪGAS NSS2 2-3 TNSS / SABILE – KULDĪGAS NSS3 2-0

Patiess prieks vērot jaunajos spēlētājos lielo degsmi un cīņas sparu. Komanda ir guvusi vērtīgu spēles pieredzi, kā arī spēlētāji ir pilnveidojuši savas individuālās prasmes. Gūtā uzvaras garša ir sniegusi spēlētājiem lielāku vēlmi pilnveidot savas spējas un trenēties papildus. Liels paldies vecākiem par atbalstu un uzmundrinājumu. Paldies spēlētājiem!

 

Mārcis Červoņikovs

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts