Kurzemes tūre U9 Elites grupā

Kurzemes tūre U9 Elites grupā

Talsu novada Sporta skolas futbola komandai TNSS/SABILE noslēgušās Kurzemes tūres futbolā 6 pret 6 U9 Elites grupas vasaras sacensības. Galvenais šo sacensību mērķis ir iegūt spēles pieredzi. Apgūtās zināšanas treniņu procesā mācīties pielietot atbilstošās spēles situācijās ar pretinieka spiedienu. Spēles šajā vecumā tiek aizvadītas bez turnīra tabulas un bez cīņas par vietām. Treneris: “Esmu apmierināts ar visiem spēlētājiem, ar viņu spēli un tehnisko sagatavotību. Augstā līmenī esot gan ar savām  individuālajām spējām, gan komandas sadarbības prasmēm.” Kā par labāko spēlētāju, šajā vecumā grupā, turnīra organizatori viennozīmīgi atzina TNSS/SABILE futbolistu sabilnieku Edvardu Markusu Milleru.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts