Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā Talsu Kristīgās vidusskolas zēni izcīnīja 2.vietu.

Kurzemes reģiona skolu atlases sacensībās basketbolā Talsu Kristīgās vidusskolas zēni izcīnīja 2.vietu.

22. februārī Talsu sporta namā  uz Kurzemes reģiona  skolu  sacensībām  basketbolā  (2001.-2002.g.dz.) zēniem ierādās spēcīgākās komandas no Kurzemes skolām  – Saldus vidusskolas, Ventspils  Valsts 1.ģimnāzijas un Talsu  Kristīgās vidusskolas komandas, lai noskaidrotu labāko Kurzemes reģiona skolu  zēnu komandu, kura izcīnīs  tiesības piedalīties Latvijas skolēnu 70. spartakiādes finālsacensībās basketbolā Rīgā. Spēles notika 4×8 minūtes.

Pirmie spēli uzsāka Talsu Kristīgās vidusskolas un  Saldus vidusskolas zēnu komandas. Talsu Kristīgās vidusskolas zēni pārliecinoši ar  rezultātu 75:43 pieveica Saldus vidusskolas komandu. Talsu Kristīgās vidusskolas komandai nācās nākošo spēli spēlēt uzreiz bez atpūtas ar spēcīgāko  Ventspils Valsts 1. Ģimnāzijas komandu. Šoreiz pārliecinoši ar 73:48 uzvarēja Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas zēni. Izšķirošā spēlē tikās Saldus vidusskolas un Ventspils Valsts 1.gimnāzijas  komandas, spēle bija  līdzīga, tomēr  spēle beidzās ar rezultātu 50:43, uzvarēja Ventspils Valsts 1.gimnāzijas komanda. Komandu vērtējumā  visām komandām bija vienāds punktu skaits, tādēļ vieta komandu kopvērtējumā  tika noteikta pēc spēlēs iegūto un zaudēto punktu attiecību. Pārliecinoši uzvarēja Ventspils Valsts 1.gimnāzijas komanda. 2.vietu izcīnīja  mūsu Talsu Kristīgās vidusskolas komanda.Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja – H.Bajārs, M.Māls, K.Krēķis, K.Krūmiņš, N.Māls, D.Ozolnieks, R.Lagzdiņš, D.Māls. 3.vietu ieguva Saldus vidusskolas komanda.

Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas zēnu komanda  izcīnīja  tiesības pārstāvēt  Kurzemes reģionu Latvijas skolēnu 70. Spartakiādes  finālsacensībās  basketbolā 31.martā Rīgā.

Lai veicās!

Sacensības  labi organizēja un tiesāja  Talsu NSS basketbola nodaļas treneri – M.Ziediņš, A.Bajārs, E.Priede ar saviem audzēkņiem.

O.Vežuka

Talsu NSS metodiķe

23.02.2017.

Kurzemes reģ .sac. bask.rez. 22.02.17.Talsos (2001.-2002.g.dz.)zēni.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts