Kurzemes pieaugušo meistarsacīkstes badmintonā

Kurzemes pieaugušo meistarsacīkstes badmintonā

DSCF1560
18. janvārī, Talsos, mūsu Badmintona grupas darbības laikā katru gadu Talsos rīkojam Kurzemes meistarsacīkstes Badmintonā gan pieaugušajiem janvārī, gan jauniešiem martā. Tieši Kurzemē kādreiz tik populārais Badmintons ir ļoti panīcis. No lielajām pilsētām vienīgi Ventspilī ir sākums grupas atjaunošanai. Bet kādreiz spēcīgas grupas bija Saldū, Kuldīgā, Tukumā, Ventspilī, Liepājā. Bet šogad braucot uz augstākā līmeņa Latvijas sacensībām neesam redzējuši dalībniekos nevienu nosaukto klubu sportistu. Uz mūsu sacensībām interesi izrādīja vairāku Rīgas, Cēsu, Salaspils klubu sportisti, bet redzot, ka Talsu labākie badmintonisti bijuši vairāku notikušo LABL un BABOLAT  turnīru notikušo kārtu uzvarētāju vidū, Vienkārši atsaka dalību. Taisnība jau viņiem ir, jo mums ir ļoti liela konkurence pašiem gan  pieaugušo, gan jauniešu grupās. Arī šoreiz konkurenci pieaugušajiem izrādīja daudzi stiprākie un drošākie jauniešu grupu sportisti, jo 26. Janvārī mūsu jaunieši piedalīsies ļoti plašā turnīrā Rīgas Olimpiskajā centrā BABOLAT OPEN.
Šoreiz ieņemtās vietas:

SIEVIEŠU VIENSPĒLĒS WS: 1.vietā SABĪNE SIMSONE, 2.v. TĪNA LAMBERGA, 3.v. IEVA ABIGAILA VALGELINA, 4.v. Kristiana Mirecka, 5.v. Elizabete Dzene.

VĪRIEŠU VIENSPĒLĒS MS: 1.vietā KASPARS VALBERGS, 2.v. RAIVIS REINFELDS, 3.v. RRENĀRS KRASTIŅŠ, 4.v.Matīss Putniņš, 5.v. Andris Raivis Verners, 6.v. Aigars Roderis Roderts, 7.v. Jēkabs Makstnieks, 8.v. Filips Ēcis, 9.v. Artis Einštāls, 10.v. Dāvis Lēvalds, 11.v. Elvijs Raudis, 12.v.Dmitrijs Amosovs, 13.v. Henriks Apsītis.

SIEVIEŠU DUBULTSPĒLĒS WD cīnījās tikai divi drošākie un stiprākie pāri- 1.vietā SABĪNE SIMSONE un TĪNA LAMBERGA, 2.vietā  IEVA ABIGAILA VALGELINA un ILZE ĀBOLIŅA.

VĪRIEŠU DUBULTSPĒLĒS MD: 1.vietā KASPARS VALBERGS un RAIVIS REINFELDS, 2.vietā ANDRIS RAIVIS VERNERS un MATĪSS PUTNIŅŠ, 3.v. RENĀRS KRASTIŅŠ un ARTIS EINŠTĀLS, 4.v.Aigars Roderis-Roderts un Jēkabs Makstnieks.

JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS MIX: 1.vietā KASPARS VALBERGS un SABĪNE SIMSONE, 2.vietā RAIVIS REINFELDS un KRISTIANA MIRECKA, 3.v. AIGARS RODERIS-RODERTS un IEVA ABIGAILA VALGELINA, 4.v. Dmitrijs Amosovs un Tīna Lamberga.

Nākošās sacensības izbraukumā Rīgas Olimpiskajā centrā BABOLAT RIGA OPEN 26.janvārī.DSCF1558 DSCF1564 DSCF1556 DSCF1568

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts