Kurzemes kausā futbolā U-10 vecuma grupai mūsu futbolistiem 3.vieta.

Kurzemes kausā futbolā U-10 vecuma grupai mūsu futbolistiem 3.vieta.

TALSU novada Sporta skolas U10 grupas zēnu komandai (2008.gadā dzimuši un jaunāki) ceļu uz Kurzemes kausa futbolā finālturnīru bija jāsāk ar atlases spēlēm. Vietu Kurzemes kausa finālturnīrā nodrošināja divas Kurzemes labākas komandas: FK Liepāja/LFS AS  un FA Ventspils1. TALSU NSS vienā atlases grupā bija jāspēlē ar KULDĪGAS NSS, VITALITY ACADEMY(Aizpute) un FK LIEPĀJA/LFS JZ komandām. Trīs uzvaras – 5:1, 4:0 un 12:0 un Talsu komanda kā 1. iekļuva Kurzemes Kausa Finālturnīrā. Finālturnīrā 1/4 finālā bija jāspēlē pret FK LIEPĀJA/LFS JR komandu, ar kuru šosezon jau divas reizes tikāmies regulārā čempionātā un abas reizes bija fiksēts neizšķirts (0:0 un 1:1). Arī šoreiz līdz pēdējai minūtei bija neizšķirts 1:1 un tikai pēdējā minūtē Talsu komanda guva vārtus un uzvarēja. Pusfinālā bija jāspēlē pret FK Liepāja/LFS AS -Kurzemes čempionāta līderi un Latvijas kausa 2. vietas ieguvēju. Spēles pirmais puslaiks beidzās ar 0:0, bet otrā puslaikā Liepājas komanda pierādīja savu meistarību un uzvarēja ar 5:1. Ciņa par trešo vietu bija jāspēlē pret FA VENTSPILS2. Mūsu zēni uzvarēja ar rezultātu 2:1 un izcīnīja 3.vietu.

Treneris K.Rodionovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts