Kurzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā 2014” U-11 grupā

Kurzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā 2014” U-11 grupā

football-wallpaper-for-iphone-4-77

 

22.februārī Ventspilī norisinājās „Kurzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā 2014” U-11 grupā. Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja A.Eņģeļa un J.Motivāna trenētie audzēkņi.

 

Rezultāti:

Talsu NSS – Ventspils OC

0:2

Talsu NSS- JFK Saldus/SSS

2:0

Talsu novada Sporta skolas futbolisti pirmo spēli aizvadīja pret vietējo Ventspils OC komandu. Šajā spēlē pārliecinoši labāki bija ventspilnieki un neatstāj cerības mūsu komandai uz uzvaru. Izcili vārtos stāvēja mūsu komandas vārtsargs Rihards Brizga, kurš vārtos stāvēja stabili un droši.

Otrā un pēdējā spēle šajā sabraukumā bija jāaizvada pret JFK Saldus/SSS, kura nebija uzvarējusi nevienu spēli līdz šim. Talsu NSS futbolisti nospēlēja disciplinēti aizsardzībā un ar labi izspēlētām standartsituācijām prata uzvarēt 2:0. Labākie spēlētāji komadā bija vārtsargs Rihards Brizga un aizsargs Ričards Klismets. Strauji progresē arī Edgars Voronovs un Artūrs Balodis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts