Kurzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās “5 pret 5”

Kurzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās “5 pret 5”

20141116_112429

 

1. janvārī Grobiņā notika 2. Posms Kurzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās “5 PRET 5“. U-15 vecuma grupā. Talsu novada sporta skolu pārstāvēja 8 futbolisti no Sabiles (MT-3). Komandā spēlēja: Kristians Hartmanis, Kārlis Neilands, Dāvis Kaņeps, Indriķis Ošenbergs, Emīls Bērziņš, Uldis Apaļko, Gvido Bogdanovs, Kristians Jurgens.

Sabilniekiem tās bija pirmās spēles izbraukumā un tāpēc futbolisti bija ļoti satraukti par spēli. Diemžēl abas spēles tika piedzīvots zaudējums ar 5:10 un 1:8.

Pirmajā spēlē pret Pāvilostu Sabilnieki parādīja ka prot iesist vārtus, bet ka vēl jāpiestrādā pie aizsardzības. Sabilnieku labā trīs vārtus iesita Dāvis Kaņeps, bet divus vārtus iesita komandas kapteinis Kārlis Neilands.

Otrajā spēlē pret FK Nīcu, Sabilniekiem gāja grūtāk, jo nācās spēlēt no aizsardzības, pretinieki bija aktīvi un agresīvi visas spēles garumā un ar to mēs netikām galā. Vienīgos vārtus komandas labā guva komandas kapteinis Kārlis Neilands.

Sabile – Pāvilosta 5:10

Sabile – FK Nīca  1:8

Nākamais sabraukums ir 1. Februārī Saldū, izanalizēsim spēlē pieļautās kļūdas un strādāsim pie tām un ceru ka nākamajās spēles gūsim uzvaru.

 

 

Futbola nodaļas treneris – Mārcis Červoņikovs

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts