Kurzemes čempionātā U10 vecuma grupā Talsu NSS/Sabiles komandai 3.vieta.

Kurzemes čempionātā U10 vecuma grupā Talsu NSS/Sabiles komandai 3.vieta.

Noslēdzies Kurzemes čempionāts U10 vecuma grupā 2011.g.dz. un jaunāki, futbolā 8 pret 8. Turnīrā piedalījās 9 komandas no visas Kurzemes. Visas vasaras garumā katra komanda izspēlēja ar katru vienu reizi, kopā komandai aizvadot 8 spēles. Šajā vecuma grupā startēja TNSS/SABILE futbolisti. Čempionātā godam izcīnīta 3.vieta, piekāpjoties divām Liepājas Futbola Skolas komandām. Jāatzīmē kā FS Liepāja 1 un FS Liepāja 2 turnīru noslēdza ar 19 punktiem bet TNSS/SABILE ar 18 punktiem, nieka punkts izšķīra 1.-3. vietu turnīrā. Šī bija laba pieredze jaunajiem futbolistiem, attīstot savas prasmes futbolā. TNSS/SABILE komanda: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Jānis Puriņš, Raivis Āboliņš, Marks Dadzis, Miķelis Babris, Martijans Barkalovs, Ralfs Tarasovs un komandas vārtsargs Ronalds Grīnbergs. Labākais spēlētājs komandā čempionāta laikā – Jēkabs Mikus Himičs un Miķelis Babris.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts