Kurzemes čempionāta spēles futbolā

Kurzemes čempionāta spēles futbolā

01.06 . Brocēnos norisinājās Kurzemes čempionāta U10E posms un Talsu NSS komanda aizvadīja 4 spēles izcīnot 4 punktus. Komandas galvenais mērķis – atrast savu spēli un  uzsvaru liekot uz mācīšanos kā iziet no vārtiem uzsākot spēli , kā arī vidus zonas pāriešana. Protams pēc spēles notiek pārrunas par to, kas izdevies un pie kā jāpiestrādā. Komanda mājās devās pozitīvā noskaņojumā par aizvadīto posmu.

U11 E futbola komanda pirmdien, 3.jūnijā aizvadīja otro posmu Saldū ar Kuldīgas un Grobiņas komandām, tiekot pie 4 punktiem turnīru tabulā. Komanda nospēlēja ļoti saliedētu spēli, jo spēles bija aizraujošas ar labiem momentiem vārtu gūšanai. Jaunie futbolisti spēles vērtēja kā ļoti interesantas ar pozitīvām emocijām.

Aivars Eņģelis, futbola treneris

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts